День Святого Валентина

День Святого Валентина

14.02.2014 в 23:57 Події 1190 0 Катюша

Кохання найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Одним із таких свят є День Святого Валентина . Воно не має глибокої релігійної основи, а пов'язане із зворушливою історією двох закоханих.

Сьогодні у нашій школі відбувся вечір з конкурсною програмою до Дня Святого Валентина, який відзначається у всьому світі 14 лютого. У ньому приймали участь учні 9-11 класів: Баглюк Євгеній та Бондаренко Катерина; Краплина Руслан та Лозовицька Юлія; Лепіть Сергій та Безсмола Ірина. Ведучі, Підяпольська Олена та Береза Олег, оголошували завдання для учасників. Конкурси були на різну тематику - це і розіграти своє перше знайомство, відповісти на своєрідні питання, скласти вірш, показувати пантоміми і багато-багато ще досить цікавого.

Також їх підтримувала публіка, яка вболівала за своїх фаворитів, а оцінювало виступи жюрі, у складі: Берези М.В., Пипті С.П. та Лебідь А.А. Таким чином звання Валентина і Валентини отримали Краплина Руслан та Лозовицька Юлія (10 клас), найелегантнішою парою стали Лепіть Сергій та Безсмола Ірина (11 клас), а найчарівнішою - Баглюк Євгеній та Бондаренко Катерина (9 клас). Учасники наприкінці вечора отримали подарунки, а глядачі - велике задоволення та гарний настрій. День Святого Валентина вийшов вдалим!

(Більше фото, можете переглянути у фотоальбомі сайта)

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar