День Святого Миколая

День Святого Миколая

20.12.2019 в 10:07 Новини сайту 20 0 liuda

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Цього святкового дня в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» відбулося святкове дійство, яке підготувала класний керівник 5 класу Калініченко Валентина Олександрівна разом зі здобувачами освіти 5 класу. Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем, про його благодіяння. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами, а норовливий чортик все спонукав дітей до злих справ. Але, як завжди, добро перемогло зло. Учні радо зустрічали Миколая, який побажав усім гарного настрою та веселих свят. Свято вдалося на славу, а щасливі дітки поспішали до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar