День Соборності України для учнів

День Соборності України для учнів

28.01.2015 в 14:04 Події 1084 0 Катя

22 січня наша держава відзначає День Соборності та Свободи України, річницю від моменту підписання так званого Акту злуки,  тобто договору про об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

У сучаній Україні значення Дня Соборності не втрачено, а набуло ще більшого значення. У світі останніх трагічних подій, що відбуваються в Україні, особливо стає важливою єдність українських земель, яку необхідно зберегти й надалі, не піддаватися переконанням щодо відмінностей українського сходу та заходу.

Упродовж останніх років українці все частіше звертаються до свого коріння, безцінним є дороговір поколінь, тому перейняти його естафету, засвоїти найкраще - дуже важливо для молоді. Основним завдання школи є виховання національної свідомості учнів, єдності родини, виховання поваги та любові до Батьківщини.

Тому в Олександрівській загальноосвітній школі учні 5-х класів стали учасниками гри "Я люблю Україну". Об'єднавшись у дві команди за кольорами національного прапора, учні взяли участь у різноманітних конкурсах. Відгадували загадки й казки, у конкурсі пантоміми - тварин та птахів, продовжували прислів'я, знавці мови знаходили значення слів.

У цікавій формі діти дізналися багато нового про свою країну. В кінці заняття учасники зробили висновок: кожна людина, якщо вона патріот, повинна любити свою Батьківщину, захищати її, вивчати та зберігати традиції свого народа.

А учні 9-х класів стали учасниками інтелектуальної гри "Всім серцем любіть Україну свою" . Учасники двох команд відповідали на запитання за темами: "Що я знаю про Україну"; "Моя чудова Україна"; "Знаменні імена". Старшокласники згадали деякі історичні факти, чому 22 січня стало днем Соборності, як цей день відзначали у різні роки. 

$IMAGE5$

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar