День Соборності України

День Соборності України

23.01.2015 в 15:09 Події 505 0 Дахно_Л_О

22 січня ми святкуємо День Соборності України. Саме з цього дня розпочалося відродження єдиної української державності. Ми заявили про себе як про один, незламний духом народ. На сьогоднішній день нас хочуть запевнити в протилежному, повернути на шлях розбрату, розірвати на частини нашу неньку Україну. Але їм не вдасться цього зробити.

Адже хіба можна розділити людей, які мислять однаково, у яких серце б'ється в одному ритмі.Так склалася наша доля, і вкотре ми відстоюємо себе як націю. На сьогоднішній день це свято набуває нового сенсу: більш глибокого, адже нам доводиться переживати нелегкі часи, і лише об'єднавшись ми досягнемо омріяного

Саме тому, 22 січня, учні нашої школи взяли участь у мирній ході та мітингу присвяченому Дню Соборності та свободи України.

Також в школі були проведені інформаційні-просвітницькі заходи: круглі столи, конференції,тематичні уроки з історії, години спілкування спрявоні на популяризацію та ознайомлення із значними здобутками українців у періоди творення Соборної України і подіями сьогоднення.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar