День Перемоги

День Перемоги

10.05.2016 в 13:19 Події 769 0 MarynaBaldovska

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні.

У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Щорічно у травні ми святкуємо день легендарної перемоги над фашизмом в Другій світовій війні і День пам’яті загиблих воїнів. Молоде покоління повинно пам’ятати тих, хто здобув перемогу та звільнив Європу від нацизму.

З метою патріотичного і морального виховання молоді, знайомства з історією Великої Вітчизняної війни, вшанування пам’яті подій, героїв війни та святкування 71-ї річниці Перемоги було проведено ряд заходів:

класними керівниками 1- 4 класів було проведено уроки мужності «Крізь полум’я війни», де учні молодших класів дізналися про трагічні події тої страшної війни, вшанували пам’ять загиблих воїнів-визволителів;

урочиста лінійка – реквієм «Тут вічний не вогонь – тут пам'ять вічна», присвячена 71 річниці Перемоги над нацизмом для учнів 5 – 11 кл. Учні вшанували пам'ять героїв-визволителів хвилиною мовчання, прочитали вірші;

члени волонтерського загону «Імпульс» на чолі з класними керівниками та членами класних батьківських комітетів, члени учнівського самоврядування відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, привітали з Днем Перемоги, подарували квіти та вітальні листівки;

учні 6-б класу з класним керівником Майданник О.П. підготували виховну годину «Дитинство, обпалене війною», на якій познайомилися із дітьми-героями, дізналися про їх подвиги під час другої Світової війни, як ціною свого власного життя рятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу.

У бібліотеці протягом травня буде діяти виставка «Вклонімося великим тим рокам!». Всі проведені заходи - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим і живим героям, які звільнили Європу від нацизму. Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні.

День Великої Перемоги - символ безсмертного подвигу воїнів і трудівників тилу - відзначають мільйони наших співгромадян, згадуючи події тієї страшної війни та віддаючи данину пам'яті й поваги кожному ветерану. В цей день, ми вшановуємо і згадуємо тих, завдяки кому ми можемо працювати, радіти життю і виховувати наших дітей.

В цей день шлемо найпалкіші вітання усім, хто у кривавих боях чи працею в тилу наближав довгоочікувану мить Перемоги, хто береже світлу пам’ять про загиблих і піклується про живих. Бажаємо усім мирного неба над головою, міцного здоров’я, достатку, довгих років щасливого життя, впевненості у завтрашньому дні та світлих надій на майбутнє!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar