День пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодомору

01.12.2014 в 14:48 Новини сайту 535 0 l_sobchenko

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається день пам’яті жертв голодомору.
Українському народу довелося пройти через зраду країни, близьких, злидні і постійний страх. Чорною датою викарбувано в історії 1931-33 роки. Та кожен народ, якщо він народ, має пам’ятати свою історію, бо без минулого немає майбутнього.

З метою вшанування та увінчання пам’яті жертв голодоморів, виховання поваги до історичного минулого в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено ряд заходів.
Учні 10 класу (класний керівник Максименко С.В.) підготували загальношкільну лінійку пам’яті «Україна пам’ятає, світ визнає», де пригадали страшні факти 1932-1933 років та запалили скорботні свічки пам’яті.

Учні 6 та 9-А класу (класні керівники Козир Н.І., Баглюк С.М.) разом з бібліотекарем Воропай Є.М. переглянули відеофільм «Ніч 33-го», з болем у серці перегортали страшні сторінки історії тих років.

Всі учні школи могли переглянути експозицію «Минуле стукає у наші серця», почути розповіді про життя українських людей у голодні 1932-1933 роки. Діти дізналися чому у ці скорботні дні запалюють свічку пам’яті  та моляться про невинно загублені душі.

У всіх класах пройшли години спілкування на тематику голодомору, ніхто не залишився байдужим, слухаючи розповіді, переглядаючи відеофільми, читаючи спогади очевидців про ті страшні голодні роки.

Під час проведення уроку-реквієму «Пам’ять серця. Голодомор 1932-33 років» учні побували на суді, де засуджувалися страшні діяння керівництва країни в роки голодомору, історики та правознавці  висвітлили страшні факти та причини голодомору, ведучі та учасники заходу перенесли нас у ті далекі 1932-1933 роки та жахливі події у житті українського народу.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar