День народження дорослого життя

День народження дорослого життя

05.07.2021 в 18:17 Новини сайту 135 0 liudmila

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. Ось і залишилась позаду безтурботна і весела пора дитинства. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

2 липня 2021 року відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний вечір для учнів 11-го класу. Зі святом та успішним закінченням школи, вступом у доросле життя випускників привітала директор Людмила Іванівна Литвин. І злива, яка розпочалася під час свята і заставила переміститися до актової зали, не змогла зірвати урочистості моменту. Найбільш хвилюючою була мить нагородження, адже до цього дня було 11 років сумлінного навчання. У цьому році свій перший документ про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 27 випускників нашої школи. Савеленко Владислав та Щербина Ростислав отримали Золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та Срібну медаль «За досягнення у навчанні» відповідно.

Після офіційної частини випускники підготували для всіх присутніх цікаву святкову програму. Кілька разів виходили зі словами подяки та піснями для своїх класних керівників, перших вчителів та вчителів-наставників. Особливо зворушливо звучала пісня для найрідніших людей - батьків. Також випускники підготували креативні та цікаві відео про своє шкільне життя. А родзинкою свята став традиційний танець – вальс. Вишукані й стильні хлопці та дівчата кружляли у ніжному танку, після якого зірвали хвилю овацій.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники нашої школи, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому! То ж у добру путь!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar