День миру

День миру

25.09.2017 в 13:32 Новини сайту 761 0 liuda

Якщо маєш в серці Україну,

то живи для неї неодмінно,

і любов синівську невгасиму

до людських сердець неси невпинно.

І буде ми р в моїй країні,

і буде спокій у серцях,

і буде вільна Україна...!

на віки вічні для всіх нас!

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія.

Раніше для нас, українців, мир - це також була повсякденна реальність. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе... Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята. Завдання школи, в такий тяжкий для країни час, вселяти в серця дітей віру у світле майбутнє, але не ставитись байдуже до сьогодення.

До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. 21 вересня учні нашої школи стали учасниками Всесвітнього Дня миру. Школярі з натхненням, задоволенням і відповідальністю власноруч виготовляли паперових голубів, які символізують мир в усьому світі.

У рамках святкування Дня Миру парламентом школи був організований флеш-моб "Ми – за МИР". Посмішки на обличчях, радість в серцях учнів, вчителів вселяли надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

Головною ж метою заходу стало бажання показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar