День казки

День казки

10.06.2016 в 15:12 Новини сайту 870 0 MSerega

Сьогодні у нас незвичайний деньок: у казку сьогодні ми зробимо крок. І з казкою ми вже стрічались не раз, і знову вона завітає до нас. В казках є завжди перешкоди, та знаєм: для творчих дітей їх ніколи немає.

Гарною традицією у пришкiльному таборi «Джерельце» стало щорічне проведення Дня казки. У цьому році воно завітало до нас у табiр 9 червня. Це свято, якого немає в жодному календарі, проте всі діти люблять казки. До свята «День казки» кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки для інсценізації, готувалися костюми, проводилися репетиції.

Підготувала і провела захід «Ми до тебе, казко, в гості завітали» старший вихователь Носенко Наталія Кирилівна. Улюбленi казковi герої проводили з дiтьми цiкавi конкурси та вікторини, подорожуючи по сторiнках вiдомих дитячих казок. У театрі юного глядача вихованці загону «Казка» спробували бути акторами під час інсценізації казки «Ріпка».

Казку «Заєць і їжак» продемонстрували вихованці загону «Капітошки». Діти загону «Фантазери» зіграли ролі героїв з казки «Хитрий півень», загін «Веселка» - казку «Попелюшка», а учні загону «Усмішка» разом з вихователем запропонували глядачам казку «Ріпка» (на новий лад). Діти з великим захопленням перевтілювалися в казкових героїв.

У залі панувала казкова атмосфера. Школярі із задоволенням грали свої ролі в яскравих костюмах героїв. Свято подарувало і артистам, і глядачам багато радості та веселого настрою.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar