День гри, або шукачі скарбів

День гри, або шукачі скарбів

14.06.2019 в 17:56 Новини сайту 86 0 liuda

13 червня 2019 року в літньому пришкільному таборі "Джерельце" було проведено розважальний захід – квест «Шукачі скарбів».

Метою заходу було сформувати у дітей навички роботи в команді, виховувати толерантне ставлення один до одного та сприяти розвитку комунікабельності та знайомству з однолітками.

Після ранкової бадьорої зарядки діти розпочали готуватися до квеста. Кожний загін перетворився в плем'я червоношкірих індіанців. Плем’я мало свого вождя, бойовий клич та назву. Після представлення племені розпочалась захоплююча гра-квест «Шукачі скарбів». Основне завдання якої полягало в послідовному виконанні заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Під час гри команди вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходили до виконання наступного. Перемогла команда, що виконала всі завдання швидше за інших. Дійшовши до фінішної прямої, загони були нагороджені солодкими подарунками.м

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar