День етики

День етики

01.10.2012 в 22:16 Події 1089 0 Катюша

У четвер, 27 версеня 2012 року, в школі №1 відбувся день етики. Атмосфера була наповнена ввічливістю. Зранку учні 8 та 7 класу для всіх дітей школи зачитували інформацію про компліменти. Всі один одному посміхалися та говорили приємні слова.

Етика- наука про мораль: її природу, сутність, роль і місце в розвитку людини Вона вивчає особливу сферу людської діяльності, її закономірності та прояви в історичній практиці людей, у моральних поглядах, у структурі моральної свідомості. Етика не створює моралі. Остання виникає й розвивається у співжитті людей як спосіб між людських відносин.

Особливість цих (моральних) відносин полягає в тому, що в них суспільна сутність людини виражена в потребі співпричетності з іншим, суспільством, реалізується безпосередньо у ставленні до іншого як до людини, визначає мету моральних відносин і відповідні їй засоби досягнення.

Тому з часів Арістотеля моральні відносини виокремлюються в їхній своєрідності як між людські, визначаються як відносини безпосередньо між людьми на відміну від виробничих, правових тощо, в яких відношення людини до іншої, суспільства опосередковане виробництвом продукту, законом і т. п.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar