День ЦО

День ЦО

08.05.2015 в 11:54 Новини сайту 478 0 Дахно_Л_О

Кожна людина має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха. Тому одним із головних завдань школи у теперішній нелегкий для України час є необхідність удосконалювати та розширювати знання учнів про види та причини виникнення  надзвичайних ситуацій; навчити учнів правильної поведінки під час аварій, вибухів, катастроф, пожеж, стихійних лих.

З цією метою 28 квітня 2015 року в Олександрівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено день цивільного захисту.  О восьмій годині ранку всі учні школи вишикувалися на лінійку, де ознайомилися з планом проведення дня та завданнями, які необхідно буде виконати. Впродовж дня всі учні тренувалися правильно одягати протигаз, малювали малюнки, вивчали та повторювали правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. А у спеціально відведений час представники кожного класу демонстрували свої уміння одягати протигази на швидкість, перевіряли знання з медицини, основ безпеки життєдіяльності у надзвичайних ситуаціях. Кожен клас отримав бали за виконані завдання.

,

,

Як підсумок проведення дня цивільного захисту між учнями 2-11 класів було проведено конкурс малюнків «Захист людини в надзвичайних ситуаціях».

Усі діти з великим інтересом взяли участь у всіх конкурсах та зміцнили свої знання  з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

,

,

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar