День безпечного Інтернету в школі

День безпечного Інтернету в школі

08.02.2018 в 13:23 Новини сайту 268 0 liuda

Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні. Як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів.

6 лютого 2018 року в школі було проведено День безпечного Інтернету, вирішувалася проблема безпечного Інтернету шляхом різноманітних заходів. Мета перегляду школярами відеороликів «Розваги та безпека в Інтернеті» - вчитися критично ставитися до інформації в Інтернеті і не ділитися особистими даними он-лайн.

З учнями 2-А класу було проведено онлайн тестування на знання правил поведінки в Інтернеті.

З метою формування у дітей правильного ставлення до можливостей комп’ютера та дотримування ними простих правил поведінкидля учнів 8-9-х класів проведено тренінг «Безпечна поведінка у Всесвітній мережі».

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar