День безпечного Інтернету: разом для найкращого Інтернету

День безпечного Інтернету: разом для найкращого Інтернету

05.02.2019 в 13:05 Новини сайту 81 0 liuda

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх.

Учні Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» також долучилися до відзначення цього дня та взяли участь у різноманітних цікавих та корисних заходах.

Здобувачі освіти 10-11 класів переглянули відео на «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» (вчитель Дахно Л.О.). Відео є адаптацією інформаційної кампанії Європолу "Скажі ні сексуальному примушенню дітей та вимаганню в Інтернеті" (розроблено англійською мовою).

Учні 5-х класів (вчителі Дахно Л.О. та Носенко Н.К.) долучилися до безкоштовного конкурсу «Безпечний інтернет» на сайті На Урок, який об'єднує всіх, хто користується Інтернетом, та допомагає учням отримувати максимум користі від часу, проведеного за комп'ютером. В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Діти отримали не тільки задоволення від гри, а ще й сертифікати за участь та дипломи відповідного ступеня.

Долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету і наймолодші школярі – другокласники, які здійснили віртуальну «Подорож на Астерікс» в рамках проекту «Про Інтернет», яка спрямована на підвищення цифрової компетентності учнів українських шкіл.

Також учні 9-А класу приєдналися до онлайн-уроку від Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC. Учасники онлайн-уроку отримали доступ до курсу Мережної академії Cisco «Вступ до кібербезпеки», можливість перевірити свої здібності до здобуття професії аналітика з кібербезпеки, а також можливість поставити запитання експертам.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar