Через простір і час: інтерактивна дошка у сучасній освіті

Через простір і час: інтерактивна дошка у сучасній освіті

22.02.2018 в 17:34 Новини сайту 347 0 liuda

22 лютого 2018 року на базі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» проведено районний теоретико-практичний семінар для вчителів математики та фізики з проблеми «Через простір і час: інтерактивна дошка у сучасній освіті». У семінарі взяли участь 18 вчителів, які викладають математику та фізику в районі.

Мета семінару: підвищення компетенції вчителів в районі максимально ефективного використання нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій. Опанування навичками вільно працювати з інтерактивною дошкою та програмним забезпеченням, використання ІКТ технологій у навчально-виховному процесі.

Вчитель фізики Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» Береза Наталія Андріївна ознайомила учасників семінару з компонентами та основними функціями SMART-дошки.

Вчитель математики та інформатики Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» Дахно Людмила Олександрівна ознайомилила з використанням інтерактивних об’єктів колекції веб 2.0, програми SMART Notebook 17.

Педагоги працюючи в групах на практичній частині, під керівництвом Берези Н.А., вчителя фізики Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1», Братухіна О.О., Дахно Л.О., вчителів інформатики Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» та Баглюк С.М., вчителя математики Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» виконали практичні завдання по роботі з інтерактивною дошкою.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar