Будьмо знайомі: ми – 5 клас

Будьмо знайомі: ми – 5 клас

08.12.2016 в 22:10 Новини сайту 788 0 sashkautyuzhova03

П’ятикласники показували, які вони талановиті, кмітливі, дружні. І, дійсно, кожен учень – це талант, який треба розвивати. У кожного є своя улюблена справа, захоплення. Тому п’ятикласники мали можливість продемонструвати свої таланти усім присутнім

.

Грицевич Аріна, Шевченко Максим, Тищенко Вікторія, Ковтун Даша показували вироби, створені своїми руками, та чудові малюнки.

Відомий український педагог В. О. Сухомлинський колись сказав: «Музика випрямляє душу так, як гімнастика тіло».Тож порадували нас і подарували хвилини спілкування з прекрасним наших юні музиканти Семеняченко Андрій, який виконав на скрипці музичний твір «Гавот» та Онищенко Дмитро, який запропонував до уваги слухачів твір із незвичайною назвою «Танець дикунів»

Також на нашому святі серед наших п’ятикласників, можливо, були присутні майбутні відомі дизайнери, модельєри, які будуть працювати із зірками світового рівня. Так Мала Віолета та Тищенко Вікторія демонстрували свої уміння створювати чудові зачіски.

Пісня завжди була нашим вірним супутником. Нас, українців, не можна уявити без пісні. Адже, правду кажуть, що вона нам допомагає жити, а ще – бути здоровими. Хочете довше бути здоровими – співайте у будь-якому зручному випадку. Пісня лікує наші душі, милує наш слух, покращує настрій.

Подарували чудову пісню усім присутнім та продемонстрували свої музичні таланти Москаленко Ніколь, Гончаренко Ярослава, Єрмоленко Каріна, Мала Віолета, Катаржинська Ангеліна, Орошко Валерія, Ковтун Дарія.

А ще всі учні класу читали вірші, дружно всім класом заспівали чудову пісню, розв’язували незвичайні цікаві веселі завдання на математичній перерві, грали в ігри разом із педагогом-організатором Носенко Н.К.

А під кінець свята учасники підійшли до найурочистішого моменту: усі присутні склали незвичайні клятви і пообіцяли один одному не робити деяких речей, а деякі обов’язково виконувати. Батьки поклялися на ремені та щоденниках завжди допомагати своїм дітям, учні – гарно навчатися і робити все, щоб батьки та вчителі ними пишалися. А класний керівник Железковська Олена Юріївна поклялася на пряниках та класному журналі завжди підтримувати своїх вихованців, захищати їх та довести до одинадцятого класу. Дитинство – найкраща пора у житті кожної людини.

Це найкращі роки, щоб здобувати знання, творити, займатися спортом, спілкуватися, дружити. Кожна дитина, і разом з нею батьки мріють про щасливе майбутнє. Тож саме в школі у кожної дитини є можливість не тільки навчатися, а й розвивати свої таланти, мріяти та здійснювати свої мрії. А щоб всі мрії здійснилися, треба обрати здоровий спосіб життя, взяти собі у друзі щиру посмішку, гумор, хороший настрій, позитивні емоції, щиру пісню. А ще - бути чесними, справедливими, працьовитими, поважати батьків і людей, що оточують, любити рідний край, нашу рідну Україну, її природу, нести добро людям. І щоб життя кожної дитини було щасливим та радісним під мирним небом України!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar