Будьмо знайомі

Будьмо знайомі

07.12.2015 в 19:48 Новини сайту 939 0 MarynaBaldovska

Цікаво і захоплююче пройшло в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 свято-презентація учнівського колективу 5 класу «Будьмо знайомі». Всі учні класу старанно готувалися до свята.

Гуморески прозвучали у виконанні Шпильового Віктора, Шандри Антона, Коваленка Сергія, Щербини Михайла. Свої малюнки продемонстрували Литвиненко Анна, Савенко Карина, Ткаченко Анна, Антюхова Марина, Голуб Денис.

Майстерність співу показали Литвиненко Анна та ансамбль дівчаток у складі Савенко Карини, Войніченко Тетяни, Романенко Яни, Михайлової Віки, Ткаченко Анни. До глибини душі стривожила присутніх поезія Роберта Рождєствєнського , яку прочитала Михайлова Віка.

Любов до музики та свою майстерність гри на музичних інструментах подарували Бондаренко Андрій, Міроненко Максим, Романенко Яна. На святі всім було весело та цікаво: разом із педагогом – організатором носенко Н.К. учні грали в ігри, розв’язували цікаві математичні задачі, читали вірші-повторялки, співали, мріяли про майбутнє.

Наостанок п’ятикласники та класний керівник Андрущенко Віра Іванівна виголосили чародійну клятву, яка, сподіваємось, спонукатиме учнів до навчання і творчості у школі.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar