Благодійна акція «Допоможемо разом»

Благодійна акція «Допоможемо разом»

22.12.2015 в 14:04 Події 869 0 MarynaBaldovska

Одним з основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них - доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх, етичні норми, прийняті суспільством.

Народна педагогіка стверджує: «Дивись. Не забудь: Людиною будь!». Хоч і сказаніці слова давно, проте не втратилисвогозначення і понині. Швидше, навпаки – сьогодні вони набули особливої актуальності. На цих загальнолюдських цінностях добре знається педагогічний та учнівський колективи Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. У нашому закладі вже давно працює волонтерський загін «Імпульс».Волонтерська діяльність – це добровільна діяльність учнівської молоді, яка спрямована на надання допомоги особам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера.

До цього часу загін опікувався одинокими людьми похилого віку, ветеранами Великої Вітчизняної війни. Під час проведння акції «Зірка пам’яті» учні–волонтери постійно відвідують ветеранів, допомагають по господарству, вітають зі святами. Головною ідеєю проведення таких акцій є формування духовності, виховання учнів як громадянина, патріота своєї землі, вихованню в учнів почуття патріотизму, шани і поваги до ветеранів війни, воїнів-афганців, миротворців, воїнів АТО.

Сьогодні особливого значення набув волонтерський рух, спрямований на допомогу воїнам, які перебувають в зоні АТО. Учні нашої школи не стоять осторонь цієї благородної справи. Впродовж цього навчального року учні школи писали листи, малювали малюнки, виготовляли обереги для воїнів АТО, зібрали 49 пар теплих носків , які передали нашим захисникам через радника голови районної державної адміністрації з питань АТО Гирич Валентину Іванівну.

Ми не забуваємо про тих, хто захищає нашу Україну. Бо допомога військовим АТО – це той напрямок роботи волонтерів та суспільства в цілому, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність, а також державну незалежність України. Дуже важливо, аби усі пам’ятали про те, що не варто соромитися своїх маленьких внесків, думаючи, чи будуть вони доречними та чи зможуть хоч трішки змінити ситуацію. Саме завдяки невеличким внескам небайдужих людей нерідко вдається задовольняти суттєві потреби українського війська. Тому відродження волонтерського руху є актуальною проблемою сьогодення.

Тільки той вчинок є милосердним, який засвідчує повагу до людини. Такими зростають юні добротворці - волонтери ОлександрівськоїЗШ №1. Дорожать кожною хвилиною, радіють сонцю і дощу, роблять приємні речі рідним і друзям, тим, хто потребує допомоги, дивують їх своєю любов’ю та добрими справами.

Стало доброю традицією в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 проводити благодійну акцію «Допоможемо разом», започатковану членами шкільного парламенту дітей. Щорічно, напередодні дня Святого Миколая, всі учні школи збирають одяг, взуття, іграшки та передають подарунки дітям Староосотського протитуберкульозного санаторію. Адже сам Святий Миколай допомагав бідним та знедоленим і заповідав підтримувати тих, хто потребує допомоги. Свої вітання дітям санаторію від імені учнівського та педагогічного колективів передала голова шкільного парламенту дітей Крамар Анастасія.

Ми, члени волонтерського загону «Імпульс», закликаємо громадськість нашого району, всіх небайдужих приєднатися до нашої діяльності. Бо віримо в те, що кожна людина стане добрішою, а запалений вогник доброти поселиться у наших серцях і з ним ми будемо йти по життю до своєї мети.

Автор матеріалу – педагог-організатор Носенко Н.К.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar