Безпека на дорозі – безпека життя!

Безпека на дорозі – безпека життя!

24.05.2019 в 13:48 Новини сайту 76 0 liuda

З 20 по 24 травня в нашій школі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, який уключав у себе заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Класними керівниками, педегогом-організатором були проведені хвилинки безпеки та єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок, інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи, зустріч з працівниками поліції, квести.

Усі проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді. Усі заходи пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Учасники цих заходів дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar