Акція

Акція "Допоможемо Разом"

13.12.2016 в 09:26 Події 412 0 MSerega

Одним з основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них - доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх, етичні норми, прийняті суспільством. Народна педагогіка стверджує: «Дивись. Не забудь: Людиною будь!» Хоч і сказані ці слова давно, проте не втратили свого значення і понині.

Швидше, навпаки – сьогодні вони набули особливої актуальності. На цих загальнолюдських цінностях добре знається педагогічний та учнівський колективи Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО №1”. У нашому закладі вже давно працює волонтерський загін. Волонтерська діяльність – це добровільна діяльність учнівської молоді - волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера. До цього часу він опікувався одинокими людьми похилого віку, ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Під час проведння акції «Зірка пам’яті» учні – волонтери постійно відвідують ветеранів, допомагають по господарству, вітають зі святами. Головною ідеєю проведення таких акцій є формування духовності, виховання учнів як громадянина, патріота своєї землі, вихованню в учнів почуття патріотизму, шани і поваги до ветеранів війни, воїнів - афганців, миротворців, воїнів АТО. Саме молодь є надійним потенціалом суспільства, який призводить до позитивних зрушень.

Тому в нашій школі у рамках учнівського самоврядування і створено постійно діючий волонтерський загін «Імпульс», створений згідно із законом України «Про об’єднання громадян».

Волонтерський загін надає допомогу:

  1. дітям – сиротам;
  2. дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей;
  3. ветеранам Великої Вітчизняної війни;
  4. одиноким людям похилого віку;
  5. воїнам АТО.

Напрямки роботи нашого загону:

  1. Допомога людям похилого віку: - допомога по домашньому господарству; - закупівля продуктів харчування; - привітання зі святами;
  2. Проведення благодійних акцій;
  3. Популяризація волонтерського руху;
  4. Освітня діяльністьу школі;
  5. Участь у виховних заходах, відповідно до напрямку діяльності.

Девіз волонтерського загону “Роби всім добро, і воно перетвориться на любов і пошану до тебе”.

Сьогодні особливого значення набув волонтерський рух, спрямований на допомогу воїнам, які перебувають в зоні АТО. Учні нашої школи не стоять осторонь цієї благородної справи. Впродовж цього навчального року учні школи зібрали теплі речі, придбали на виручені з ярмарку кошти цукерки та печиво, які передали нашим захисникам через волонтерів.

У нашій школі стало доброю традицією проводити благодійну акцію “Допоможемо разом», започатковану членами шкільного парламенту дітей. Під час цієї акції учні-волонтери збирають одяг, взуття, іграшки для дітей Староосотського протитуберкульозного санаторію. Акція триває до Дня Святого Миколая і саме цього чудового дня учні нашої школи передають подарунки своїм одноліткам. Кожен, хто взяв участь у цій акції розуміє, як важливо допомогти тим, хто потребує допомоги.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar