Акція

Акція "Допоможемо перезимувати птахам"

05.02.2018 в 14:34 Новини сайту 738 0 liuda

Невід’ємною частиною кожного лісу є птахи. Вони – окраса нашого саду, поля, лісу. Своїм яскравим забарвленням, дзвінкою піснею роблять наше життя радісним і приємним. Але найгарніший куточок у природі залишається мертвим, якщо його не оживляють птахи. Чи задумувалися ми, люди, як братам нашим меншим живеться взимку? За своїми повсякденними клопотами часто навіть не помічаємо труднощів, із якими стикаються в зимову пору пернаті друзі. З настанням зими зменшується кількість їжі для пернатих, тож ми маємо допомагати їм в цей скрутний час.

Учні нашої школи активно включилися в екологічну акцію «Допоможемо перезимувати птахам». Хоча останні зимові дні добігають кінця, проте птахам у цей період надзвичайно складно знайти харчі. Ми щороку приходимо на допомогу зимуючим птахам. У цю пору в нашій школі продовжується акція «Допоможемо перезимувати птахам», метою проведення якої є розширення і закріплення знань учнів про птахів, про їхню поведінку і спосіб життя, роль і місце у природі, значення у житті людини; розвиток допитливості, спостережливості, інтересу до пташиного світу.

Учні 4 класу разом із класним керівником Тимко Аллою Анатоліїівною за допомогою батьків виготовили та розвісили годівнички, які стали справжнім подарунком для пернатих. Школярі спостерігають за птахами та постійно підсипають їм зерно, крихти хліба, насіння.

Ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції «Допоможи птахам перезимувати». Підключивши творчу уяву, ви можете зробити годівничку з будь-яких підручних матеріалів та засобів, але необхідна умова для кожної з таких конструкцій – міцність. Важливо також, щоби годівниця була захищена від вітру та снігу, тобто мала якийсь дах. Хлібні крихти, насіння, трохи пшона, зерен, крихітні шматочки сала, – і пташки вже не загинуть. Знадобиться лише трохи вільного часу і найпростіші матеріали. Їх можна виготовляти з найрізноманітніших матеріалів: використовувати порожні пластикові пляшки, картонні коробки чи робити з дерева. Головне пам’ятати, щоб пташкам було зручно.

Потрібно дуже уважно піклуватися про птахів, щоб не нашкодити їм від надмірної турботи та уваги, і робити це треба не тільки під час проведення акції.

Не залишайтесь осторонь і не будьте байдужими!

Потрібно дбати про птахів взимку, для того, щоб слухати щебетання птахів навесні. Акція «Допоможемо зимуючим птахам» виховує в учнів розуміння необхідності збереження навколишнього середовища, надання допомоги пернатим друзям. Адже птахи – це справжня окраса чарівної природи.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar