Акція «Допоможемо перезимувати птахам»

Акція «Допоможемо перезимувати птахам»

02.12.2016 в 15:23 Новини сайту 622 0 MSerega

Птахи – одні із найцікавіших, найкращих створінь природи, які здавна приваблювали людину своєю можливістю літати, барвами, поведінкою, винятковим різноманіттям. Птахи – це друзі й помічники людини. Вони поширені по всій земній кулі, пристосовані до різних кліматичних умов. Кожний вид по-своєму реагує на несприятливі зміни зовнішнього середовища.

Але є птахи, які залишаються з нами зимувати. Ми так радіємо їх присутності у довгий зимовий період! З ними ж зима яскравіша і привабливіша. А для птахів зима - важка пора. Саме в цей час, взимку, коли птахам дуже важко знайти собі корм під снігом, погодні умови не залишають шансу нашим пернатим друзям. Тож в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» стало доброю традицією щорічно проводити природоохоронну акцію «Допоможемо перезимувати птахам».

Класним керівником 3 класу Тимко Аллою Анатоліївною та педагогом-організатором Носенко Наталією Кирилівною було проведено свято «Птахи – наші менші друзі», де учні початкових класів дізналися багато цікавого про птахів, відгадували загадки, співали пісні про пернатих друзів, грали в цікаві ігри та вчилися берегти та охороняти птаство. Також організовано та проведено природоохоронну акцію «Допоможемо перезимувати птахам».

Учні із задоволенням включилися в роботу. Виготовили та розвісили годівнички на шкільній території . Досліджені «смаки» кожного виду птахів, заготовлені відповідні корми та засипані у годівнички. Молодші школярі із задоволенням допомагають пернатим друзям.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar