« Так починався Афган... »

« Так починався Афган... »

20.02.2012 в 15:53 Новини сайту 993 0 MrVoxa

Коли ми говоримо про війну, то тільки з тією метою, щоб вона ніколи не повторилась. В Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 проведено відкритий виховний захід « Так починався Афган », присвячений 23-річниці з дня виведення радянських військ із Афганістану. Традиційно готували його учні 8 класу спільно з шкільним бібліотекарем Воропай Є. М. для учнів 7 класу (класний керівник Максименко С.В.).

Хоч уже минув тривалий час від тієї страшної війни, та афганська тема продовжує хвилювати серця людей. Вражаючі розповіді про мужність солдат, сержантів і офіцерів, що винесли на своїх плечах всю трагедію цієї війни, кого не дочекалися матері; сердечні рядки поезій поета Василя Слапчука, учасника афганських дій, у виконанні учнів Мартьянової А., Савченка А., Крутіної К., Під’япольської О., Федоренка О., Накотенка О., Пальоного О., Лозовицької Ю., Краплини Р. та ін.; електронні презентації та музичний супровід у виконанні Назарія Яремчука не залишив байдужим жодного учасника заходу.

Згадали і пом’янули афганців-земляків Олександрівщини, які загинули на полі бою, Лунгула В.І., Лесняка І.І., Зеленька В.М. Привітали живого свідка подій – воїна-афганця Кононенка Володимира. Минають роки, але рани афганців кровоточать, не стихає біль втрат. Пам’ятаймо про це. Не забудьмо ніколи! Андрущенко В.І.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar