6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України

08.12.2015 в 09:40 Події 1056 0 MarynaBaldovska

6 грудня вся наша країна відзначає День Збройних Сил України. Це свято відзначається саме цього дня тому, що у 1991 році Верховною Радою був прийнятий Закон України «Про Збройні Сили України». Особливого значення набуває ця дата зараз, коли найкращі сини українського народу зі зброєю в руках боронять нашу свободу і право на незалежність на східних рубежах держави.

Події двох останніх років, на жаль, за трагічних і болісних обставин, дали українцям достатньо героїв. Тепер варто зробити все, щоб про них не забули. Це істині патріоти нашої держави. Це люди, які захищають честь, свободу, незалежність, соборність. Про цих славетних людей потрібно пам’ятати все життя і передавати пам’ять про них своїм нащадкам.

Прикладом подвижницького життя, діяльності, високих лицарських чеснот, незламної сили духу, стійкої волі та високої моралі, синівської вірності рідній землі, Батьківщині, народу тепер є не лише герої з підручників історії, які жили століття чи десятиліття тому, але й сучасні українці. Серед них і наші земляки. До Дня Збройних Сил України в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 було відкрито Алею Героїв - випускників нашої школи та батьків наших учнів «Вони захищають Батьківщину».

Служать наші хлопці сьогодні Батьківщині. Ці герої вчать нас бачити той шлях, яким іти у житті для піднесення своєї Вітчизни. Відтак, як ніколи, сьогодні актуальним є виховання моральності, патріотичності, формування нової української людини з ціннісними характеристиками громадянина України і європейця, здатного стати на захист рідної землі.

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління в школі було проведено урок мужності «Збережемо тую славу», на який були запрошені провідний спеціаліст РВК Шпильова І.А та працівник РВК Пересунько В.П. Присутні на заході учні 10-11 класів та учасники дізналися історію виникнення українського війська та яку роль воно відіграло в історії нашої держави. Учні також переглянули відеоролики про сучасне українських Збройних Сил.

Продовжилося свято у спортивному залі школи, де учні 10-11 класів разом з учителем предмету «Захист Вітчизни» Березою М.В. взяли участь у військово-спортивних змаганнях «Нащадки козацької слави». Під час проведення різноманітних та цікавих конкурсів учасники показали свою спритність, швидкість, витривалість, бойову та стройову підготовку, силу та згуртованість.

Цікавим був творчий конкурс на краще виконання гопака, де учасники проявили себе ще й як умілі танцюристи. В результаті запеклої боротьби перемогу здобула команда 11 класу. Привітав переможців і учасників свята та вручив грамоти директор школи Василь Григорович Бойко.

Під час проведення свята ми переконалися, що наші юнаки уміють працювати в команді , вони зможуть захищати свою Батьківщину та гідно виконувати цей священний обов’язок.

Автор матеріалу – педагог-організатор Носенко Н. К.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar