16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

16.11.2016 в 14:26 Новини сайту 611 0 sashkautyuzhova03

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» соціальним педагогом Лебідь О.А. та практичним психологом школи Чернявсько. Т.П. було проведено захід «Життя без насильства» на якому були присутні гості: представник Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді педагог соціальний Науменко Галина Степанівна; служби у справах дітей Олександрівської РДА головний спеціаліст сектору опіки і піклування Гречка Ольга Валентинівна; Олександрівського РВ УМВС старший лейтенант поліції у справах дітей Леонова Яніна Юріївна . Основною метою заняття з елементами тренінгу було ознайомити учнів з поняттям «насильство», видами насильства, показати способи захисту особистості в ситуації насильства, розвивати знання про відповідальність за свої дії, вчинки, уміння брати приклад з хорошої поведінки людей.

Профілактика насильства в школі – важлива складова духовного та морального виховання дітей. На жаль, сьогоднішні реалії такі, що насильство в школі серед дітей не тільки існує, а й активно збільшується в масштабах. І справа не тільки у фізичному впливі, який чинять школярі один на одного, але і в моральному тиску. Тому на цьому заняті діти за допомогою тренінгових вправ мали змогу показати свої знання з даної проблеми суспільства, розкрили поняття «насильство», види насильства та їх складові, які дії та вчинки вже вважаються насильницькими і можуть нести за собою негативні наслідки для особи яка їх чинить, та яка їх на собі відчуває.

Гості нашого заняття розповіли з досвіду своєї роботи більш докладніше про проблему насильства, яка останнім часом є дуже актуальною, розповіли на прикладах своєї роботи, які найчастіше трапляються випадки насильницьких дій, яка відповідальність і покарання чекає на особу яка їх скоює, як можна себе застерегти, алгоритмом дій у випадку, коли дитина зазнала насильства, куди і до кого звертатися в такому випадку. Роздали дітям пам’ятки з номерами телефонів служб, що займаються цим питанням, щоб діти розуміли, що з цією проблемою не потрібно залишатись на самоті, є люди які нададуть належну підтримку і допомогу.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar