10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини

10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини

15.12.2017 в 12:17 Новини сайту 603 0 liuda

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. В Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» проходив тиждень правових знань, який приурочений саме цій даті.

8 грудня 2017 року в рамках тижня правових знань відбулося засідання круглого столу учнів 5-6 класів на тему «Діти. Права та обов’язки. Проступки і покарання», гостем якого була представник з ювенальної поліції Войтко Яніна Юріївна . Діти мали змогу переглянути відеоролик «Права і обов’язки дітей», щоб пригадати свої права та обов’язки, які слід виконувати; вирішували юридичні задачі та кросворди. Яніна Юріївна розповіла учням про юридичну відповідальність, яку вони несуть в разі недотримання прав та невиконання обов’язків. Кожен усвідомив, що жодне право не існує без обов’язку. «Обов’язок без права – це рабство, а право без обов’язку – це анархія».

Зустріч організували соціальний педагог Лебідь Олена Анатоліївна, вчитель правознавства Опалатенко Олександр Петрович, допомогли учнівській молоді зрозуміти, що потрібно добре знати свої права, але не забувати виконувати обов’язки . Тому кожен з нас повинен зрозуміти, що життя за законами держави та виконання своїх обов’язків є гарантом порядку в державі та нашому оточенні.

Педагог-організатор Носенко Н.К. підготувала та провела ігрове заняття «Права свої знай, та про правила й обов’язки не забувай» для учнів 3 класу. Учні виконали вправу «Мозковий штурм», під час якої пригадали, що таке права, обов’язки та правила, за допомогою малюнків повторили права дітей та обов’язки, які повинні виконувати учні. Виконуючи віршовані завдання, школярі склали «Стежину правил». Під час проведення гри «Додай слово» школярі підбирали рими на правила поведінки. Під час проведення конкурсу «З якої казки» школярі пригадали казки та назвали, які правила поведінки порушив кожен із казкових героїв або які права порушили проти них.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar