Свято осені

Свято осені

26.09.2013 в 20:33 Події 1245 0 Катюша

Сьогодні, 26 вересня, проходила шкільна ярмарка. Діти з радістю сприйняли звістку про цю подію і майже відразу почали готуватися. На нашому подвірї, де проходила ярмарка, стояли столи, на яких були найрізноманітніші вироби, фрукти, солодощі, які пропонувалися для огляду і для продажу, за столами діти і дорослі, які продавали і розповідали про ці вироби. Молодшим учням допомагали батьки та класні керівники, старшокласники ж самостійно продавали свої товари.

На початку свята, учні підготували чудові виступи. І гуморески розповідали, і пісні співали. Після того розпочалася сама ярмарка. Діти дуже жваво рекомендували свої вироби під супровід українських пісень. Впродовж всього свята повсюди лунав дитячий сміх. Всі діти залишились веселими та щасливими.

Було чим похвалитися та поярмаркувати і учням Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Сонячна та тепла погожа днина 26 вересня зібрала на шкільному подвірї учнів , вчителів, батьків та гостей на осінній ярмарок. Чого тільки не було у торгових рядах : і композиції з квітів, овочів та фруктів, і справжні українські пиріжки, і торти, різноманітне печиво та ще багато ласощів та смаколиків.

Кожен клас старанно готувався до ярмарку, всі учні та їх батьки з великим завзяттям та ентузіазмом ярмаркували, рекламували та продавали продукцію, а діти могли поласувати смачними шедеврами домашнього виробництва.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar