УВАГА! Важлива інформація!

Про визначення дати початку прийому документів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади у 2022 році.

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Роз'яснення до порядку зарахування

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

КЗ «Олександрівський ліцей №1» запрошує майбутніх першокласників приєднатися до учнівської спільноти нашого закладу у 2022-2023 рр.

Набір дітей проводять учителі початкових класів – Тараненко Оксана Миколаївна та Тимко Алла Анатоліївна.

Тараненко О.М. в 2018 р. здобула вищу освіту по спеціальності вчитель початкових класів. Педагогічний стаж – 6 років. Має другу кваліфікаційну категорію. Детальна інформація для ознайомлення за посиланням: https://taranenkoo.blogspot.com

Тимко Алла Анатоліївна в 1986 здобула кваліфікацію вчителя початкових класів. Має 35 років педагогічного стажу та першу кваліфікаційну категорію. Детальна інформація для ознайомлення за посиланням: https://sites.google.com/view/timkoa

Школа утеплена, має сучасний вигляд: оновлене шкільне подвір’я, стадіон, де проводяться уроки фізичної культури. У нашому закладі є все необхідне для якісного здобуття освіти. А саме: сучасні класи (нові меблі), інтерактивні дошки, навчальний роздатковий матеріал.

У нашому закладі облаштована ресурсна кімната для занять з дітьми з особливими освітніми потребами, що навчаються на інклюзивній формі навчання.

Також у школі оновлене харчування. Ви зможете обирати меню самостійно за трьома критеріями (A,B,C), де категорія С- меню за кулінарним експертом Є.Клопотенком. Харчування безкоштовне і смачне, а в першому класі-дворазове.

Для першокласників після уроків функціонує група продовженого дня, де дітки відпочивають, грають в ігри з вихователем.

Чекаємо на Вас з нетерпінням!


Перелік документів для вступу до ЗНЗ:

  1. Заява написана батьками на ім'я директора школи (нижче буде приведений зразок.)
  2. Свідоцтво про народження дитини (копія).
  3. Медична довідка з лікарні.

Зразок заяви. Все що виділено червоним кольором замінити на свої дані.


Директору КЗ "Олександрівський ліцей №1 "
Литвин Л.І.
Іванова Тараса
Петровича
Адреса: смт.Олександрівка
вул. Героїв Майдану, 15
тел. 0971509945

Заява

Прошу Вас зарахувати мого сина, Шевченка Сергій Олександровича, (12.11.2016 року)
до 1 класу ліцею.

 

02.05.2022 р._______ (підпис)