УВАГА! Важлива інформація!

Про зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

Олександрівська ЗШ І-ІІІступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» запрошує майбутніх першокласників приєднатися до учнівської спільноти нашого закладу у 2021-2022 рр.

Набір дітей проводять учителі початкових класів – Юрченко Олена Андріївна та Костенко Катерина Василівна.

Юрченко О.А. в 2014 р. здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, вчителя іноземної (англійської) мови в початкових класах. У 2016 році здобула вищу освіту по спеціальності вчитель початкових класів (практичний психолог). Педагогічний стаж – 6 років. Має другу кваліфікаційну категорію. Детальна інформація для ознайомлення за посиланням: http://eleniyurcha.blogspot.com

Костенко К.В. в 2001-2003 рр. здобула кваліфікацію вчителя початкових класів та трудового навчання в початкових класах. У 2003-2008 рр. навчалася в КДПУ імені В.Винниченка, здобувши кваліфікацію вчителя історії, географії та краєзнавчо-туристичної роботи. Має 16 років педагогічного стажу та першу кваліфікаційну категорію. Детальна інформація для ознайомлення за посиланням: https://kostenkok.blogspot.com

Школа утеплена, має сучасний вигляд: оновлене шкільне подвір’я, стадіон, де проводяться уроки фізичної культури. У нашому закладі є все необхідне для якісного здобуття освіти. А саме: сучасні класи(нові меблі), інтерактивні дошки, навчальний роздатковий матеріал.

У нашому закладі облаштована ресурсна кімната для занять з дітьми з особливими освітніми потребами,що навчаються на інклюзивній формі навчання.

Також у школі оновлене харчування. Ви зможете обирати меню самостійно за трьома критеріями (A,B,C), де категорія С- меню за Є.Клопотенком, кулінарним експертом. Харчування безкоштовне і смачне,а в першому класі-дворазове.

Для першокласників після уроків функціонує група продовженого дня, де дітки відпочивають,грають в ігри з вихователем.

Чекаємо на Вас з нетерпінням!


Перелік документів для вступу до ЗНЗ:

  1. Заява написана батьками на ім'я директора школи (нижче буде приведений зразок.)
  2. Свідоцтво про народження дитини (копія).
  3. Медична довідка з лікарні.

Зразок заяви. Все що виділено червоним кольором замінити на свої дані.


Директору КЗ "Олександрівське НВО №1"
Литвин Л.І.
Іванова Тараса
Петровича
Адреса: смт.Олександрівка
вул. Героїв Майдану, 15
тел. 0971509945

Заява

Прошу Вас зарахувати мого сина Шевченка Сергій Олександровича (12.11.2010 року)
до 1 класу вашої школи.

 

21.08.2020 р._______ (підпис)