Правила сайта

Бан - припинення будь-якої діяльність на сайті. Забанити юзера - значить припинити на сайті будь-яку діяльність юзера на певний строк. Також юзери можуть бути забанені назавжди.

Флуд - марнослів'я, повідомлення в інтернет-форумах, гостьових книгах, чатах та комментарях до матеріалів, що займають (у багатьох випадках) великі об'єми і що не несуть якої-небудь нової або корисної інформації.

Забороняється

1. Вживати нецензурну лексику.

2. Ображати інших відвідувачів та користувачів сайту.  В залежності від глибини образи, користувача буде забанено (припинено будь-яку діяльність на сайті) на певну кількість днів.

3. Ображати адміністрацію сайта. Бан на 14 днів. При повторній образі блокування аккаунта назавжди.

4. Обговорювати та оскаржувати дії адміністрації та модераторів будь-де на сайті в комментарях. Якщо вже дуже хочеться, то всі скарги пишемо у "зворотньому зв'язку" або надсилаємо в скриньку особистих повідомлень.

5. Флудити. Карається спочатку попередження, самі активні користувачі, які будуть цим займаться підлягатимуть бану.

Фотоальбом

Вимоги до завантаження фотографій

1. Мінімальні розміри фотографії 500х375 пікселів.

2. Якість та чіткість зображення. Глянувши на фото всі мають відразу зрозуміти що на ньому зображено, не напружуючи свій зір та абстрактне мислення. Це особливо стосується фотографій зроблених на мобілку.

3. Фото ОБОВ'ЯЗКОВО має бути підписане. Фото з надписами "Вгадайте де це", в разі не вгадування адміном будуть видалятися.

У фотоальбомі забороняється

1. Завантажувати непідписані фотографії.

У випадку якщо адміністрація сайту не роздивиться на фотознімку місцевість що стосується Олександрівки чи Олександрівського району, то фотографія буде вважатися такою, що не стосується Олександрівки чи Олександрівського району, а що буде з такими фотографіями дивись пункт перший.

2. Завантажувати фото людей, на яких не видно обличчя.

Фотографії на яких буде погано видно обличчя, теж будуть видалятися.

3. Забороняється завантажувати фото що явно пропагандують алкоголь, тютюнопаління, будь-які інші наркотичні засоби або насилля.

Також забороняється розміщувати фото де зображенні люди з непристойними жестами "факами", дулями і т.д. На фото забороняється демонструвати оголеними ті частини тіла, які мають бути прикриті трусами.

* Якщо в якомусь правилі ви не знайшли покарання яке слідує після порушення правила, це не означає що воно не існує. Просто адміністрація сайту залишає за собою право виносити покарання на свій розсуд.


Правила оформлення матеріалів новин та блогів

Адміністрація сайту постійно стежить за тим щоб сайт ставав кращим з кожним днем. Тому ми вирішили, що нам потрібно чітко і без виключень публікувати матеріали за шаблоном, який ми створили, як для новин так і для блогів.

Категорія матеріалу

Перед створенням нового матеріалу, переконайтеся, що ви вибрали саме ту категорію до якої він належить за своєю тематикою.

Назва матеріалу

Назва створюваного матеріалу на сайті має бути інформативною і максимально чітко відображати зміст.

Короткий опис

У цьому пункті потрібно вставити 1-3 речення з тексту або написати новий опис. У короткому описі пишеться лише текст, html теги не використовуються.

Повний опис

Повний текст обов'язково повинен містити в собі вступ, основну частину та кінцівку, включати в себе такі складові як:

  • Грамотність;
  • Унікальність;
  • Читабельність.

Структура повного опису:

Вступ з 2-3 і більше речень. Може бути на кілька абзаців, може збігатися з коротким описом. Аналогічно основна частина і кінцівка.

Заголовок

Матеріал може нести в собі заголовки, які потрібно виділяти спеціальним html тегом. Наприклад заголовок "Правила для учнів".

Зображення

Зображення розміщується по центру. Не рекомендується використовувати $ІMAGE1$, тому що це головне зображення і воно автоматично показується зверху в матеріалі.

Після кожного зображення повинен містити текст в один(4 рядки) або більше абзаців. Матеріал не може починатись з зображення і також закінчуватись ним. Завжди зображення повинно бути оточене текстом.

Перше прикріплене зображення - головне зображення має бути розміром 820x360 пікселів.Правила будуть постійно доповнюватися і оновлюватися. Тому перед тим як щось зробити, настійливо прошу заглянути на цю сторінку і переконатися що ви все робите в межах правил. Незнання законів не звільнняє від відповідальності.

І пам'ятайте, останнє слово завжди залишається за адміністрацією, в окремих випадках за модераторами.

Адміністрація сайту залишає за собою право на зміну правил без попереднього попередження користувачів сайту.