Правила сайта

Бан - припинення будь-якої діяльність на сайті. Забанити юзера - значить припинити на сайті будь-яку діяльність юзера на певний строк. Також юзери можуть бути забанені назавжди.

Флуд - марнослів'я, повідомлення в інтернет-форумах, гостьових книгах, чатах та комментарях до матеріалів, що займають (у багатьох випадках) великі об'єми і що не несуть якої-небудь нової або корисної інформації.

У нас на сайті забороняється:

1. Матюкатися.
2. Ображати інших відвідувачів та користувачів сайту.  В залежності від глибини образи, юзера буде забанено(припинено будь-яку діяльність на сайті) на певну кількість днів.
3. Ображати адміністрацію сайта. Бан на 14 днів. При повторній образі блокування аккаунта назавжди.
4. Обговорювати та оскаржувати дії адміністрації та модераторів будь-де на сайті в комментах .
Якщо вже дуже хочеться, то всі скарги пишемо у "зворотньому зв'язку" або надсилаємо в скриньку особистих повідомлень.
5. Флудити. Карається спочатку попередження, самі активні флудерасти будуть забанені.

Фотоальбом
Вимоги до фотографій:

1. Мінімальні розміри фотографії 500х375 пікселів.
2. Якість та чіткість зображення. Глянувши на фото всі мають відразу зрозуміти що на ньому зображено, не напружуючи свій зір та абстрактне мислення. Це особливо стосується фотографій зроблених на мобілку.
3. Фото ОБОВ'ЯЗКОВО має бути підписане. Фото з надписами "Вгадайте де це", в разі не вгадування адміном будуть видалятися.
 
       Забороняється


1. Завантажувати непідписані фотографії.
У випадку якщо адміністрація сайту не роздивиться на фотознімку місцевість що стосується Олександрівки чи Олександрівського району, то фотографія буде вважатися такою, що не стосується Олександрівки чи Олександрівського району, а що буде з такими фотографіями дивись пункт перший.

2. Завантажувати фото людей, на яких не видно обличчя.
Фотографії на яких буде погано видно обличчя, теж будуть видалятися.

3. Забороняється завантажувати фото що явно пропагандують алкоголь, тютюнопаління, будь-які інші наркотичні засоби або насилля.
Також забороняється розміщувати фото де зображенні люди з непристойними жестами "факами", дулями і т.д. На фото забороняється демонструвати оголеними ті частини тіла, які мають бути прикриті трусами.
* Якщо в якомусь правилі ви не знайшли покарання яке слідує після порушення правила, це не означає що воно не існує. Просто адміністрація сайту залишає за собою право виносити покарання на свій розсуд.

Правила будуть постійно доповнюватися і оновлюватися. Тому перед тим як щось зробити, настійливо прошу заглянути на цю сторінку і переконатися що ви все робите в межах правил. Незнання законів не звільнняє від відповідальності.

І пам'ятайте, останнє слово завжди залишається за адміністрацією, в окремих випадках за модераторами.

Адміністрація сайту залишає за собою право на зміну правил без попереднього попередження юзерів, але по-можливості буде попереджати.