Ми розкажемо вам наші плани на сайт. Що ми плануємо зробити при нагоді і вільному часі, адміністрації сайту:

      
Журнал оцінок - за допомогою цього журнали батьки зможуть перевіряти оцінки своїх дітей через шкільний сайт. На даний момент ми думаємо над вирішенням такої проблеми, як вивести оцінки одного учня тільки для його батьків, а так, щоб батьки бачили оцінки всіх його однокласників. Сподіваємось ми знайдемо вирішення цієї проблеми і почнемо створювати журнал.

День народження користувачів - ця функція додасть більше уваги нашим користувачам, а саме тому, що наший шкільний сайт буде вітати його користувачів з днем народження. Це буде приємно, як користувачам так і нам. Ми піклуємось про своїх користувачів і завжди раді їм допомогти і привітати зі святом.

Блоги - ми плануємо створити електронні щоденники записів, в яких учні зможуть писати про проведені дні в школі, події, та розповідати як вони провели вихідні. Всі свої записи вони зможуть супроводжувати фотографіями чи відео записами, які вони можуть розмістити у нашому фотоальбомі чи відео архіві.

Чат - дасть можливість учням спілкуватись між собою на шкільному сайті. Тому, що спілкування для учнів дуже важливе. Можна обговорювати новину, фотографію, відео записи. В чаті є можливість замінити свої слова чи почуття смайлами, які можуть покращити ваш настрій краще ніж почуті слова. 

Корисні сайти - на цій сторінці ми плануємо збирати необхідні для навчання чи пізнання нового сайти для учнів. За допомогою цих сайтів вони зможуть знайти інформацію, яка їм необхідна для навчання.

Статистика сайту - Тепер на нашому сайті з'явилась детальна статистика сайту в якій користувачі сайти чи відвідувачі зможуть переглянути статистику відвідувань, користувачів, які зареєструвались у нас на сайті, кількість матеріалів, які є на сайті. 


Переклад сайту на інші мови - ми створили переклад нашого сайту на інші мови такі як: "Російську, Англійську". Так, як до нас можуть заходити відвідувачі не тільки з України, а й з інших країн. До нас приїздили волонтери з Америки, тому буде доцільно вважати, що нам потрібен переклад на англійську. Звичайно ж і на російську.


Розклад уроків - допоможе, як і батькам і дітям так і вчителям. Не потрібно записувати розклад у блокнот чи запам'ятовувати. Достатньо зайти на наш сайт та у відповідному розділі його переглянути.


Розклад дзвінків - розклад дозволить батькам і дітям бачити коли закінчиться урок, який урок зараз йде. А за допомогою розкладу уроків, який також реалізовано у нас сайті дасть можливість батькам знати, який саме урок зараз йде.

Це ще не весь перелік того, щоб ми хотіли впровадити до нашого сайту. Слідкуйте за новинами та блогом адміністрації сайту і ви завжди будете в курсі подій.