Звіт з фізичного виховання

Звіт з фізичного виховання

13.06.2021 в 23:50 Голинський Г.А. 3151 0 MrVoxa

Питання фізичного виховання дітей та учнівської молоді широко обговорюються на районних методичних об’єднаннях, семінарах та конференціях. Зокрема, в цьому році було підготовлено та обговорено на семінарі питання: «Роль стройових та організуючих вправ на уроці фізичного виховання», «Порядок і правила заповнення класного журналу з розділу фізичне виховання».

Фізкультурно-масова робота в школі невід’ємно пов’язана з організацією та проведенням спортивних секцій. Традиційно і в цьому році працювали секції з баскетболу, волейболу.

У 2015-2016 році в Олександрівській школі №1 з цікавістю проводилися змагання «Старти надій» для учнів 2-4 класів, а також змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів 5 та 11 класів.

Участь у районних спортивних змаганнях по програмі шкільної спартакіади вважаю необхідним процесом, адже саме це є результатом клопіткої праці вчителя та учнів. Юні спортсмени Олександрівської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІступенів брали участь у слідуючих змаганнях та показали такі результати: волейбол – 2 місце, легкоатлетичне чотириборство – 5 місце, легкоатлетичний крос – 6 місце,баскетбол -1 місце.

Учні та збірні команди школи приймають активну участь в змаганнях районної спартакіади школярів та займають призові місця, особливо з ігорових видів спорту а саме з волейболу, баскетболу,футболу.

Фізкультурно-оздоровча робота в системі фізичного виховання – це перш за все проведення «Днів здоров’я» , оздоровчі заходи в режимі навчального дня (постійно проводять вчителі фізкультхвилинки, фізкультпаузи, рухливі ігри на перервах).

Попередження травматизму – одне з найважливіших завдань фізкультурно-оздоровчої роботи в школі. Цьому сприяє висока дисципліна на уроках, дотримання правил техніки безпеки, проведення планових та позапланових інстуктажів, інструкцій. За звітній період рівень захворюваності дещо знизився. Оздоровлення дітей проводиться в повному обсязі. В цьому році було оздоровлено 150 учніd: пришкільному оздоровчому таборі.

Пропагандистська та агітаційна робота в школі проходила згідно плану. Було оформлено стенд «Кращі спортсмени школи». В нашій школі тісно переплітається спортивно-масова робота з військово-патріотичною. Щороку в грудні до Дня Збройних Сил проводяться спортивний вечір «Слава тобі, солдат», змагання з волейболу та баскетболу серед школярів і дорослих. Визначну роль приділяє педколектив школи пропагандистській роботі серед батьків.

Учитель повинен постійно самовдосконалюватися, підвищувати свій фаховий рівень, успішно атестувався в 2010 році, підтвердивши кваліфікаційний рівень спеціаліста ІІ категорії.

У досягненні високих результатів у спортивній, фізкультурно-оздоровчій та виховній роботі велику роль відіграє наявність і відповідність матеріальної бази. В Олександрівській школі обладнано та оснащено спортивний майданчик із мініфутбольними та баскетбольними полями, тренажерне гімнастичне обладнання, сектори для стрибків у довжину , а також бігові доріжки на 30, 60 метрів. У наявності є і максимально використовується спортивний зал площею 286 кв.

Медичний контроль у школі теж на належному рівні. Учні 1-11 класів проходять щорічно медичні огляди згідно плану лікарні. Медичну допомогу учням і працівникам школи кваліфіковано надає медсестра. У школі обладнано та оснащено до відповідних норм медичний кабінет. Вчитель здійснює контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог на спортивних базах, навантаженням на учнів під час проведення уроків фізичної культури.

За фізичним вихованням у навчальному закладі постійно ведеться контроль із боку адміністрації, надається фахова допомога. В річному плані роботи школи у розділі «Фізичне виховання» плануються заходи оздоровчої та спортивно-масової роботи, за виконанням якої здійснюється перевірка. Періодично проводяться наради та педради з питань фізичного виховання.
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar