Зі світу інформатики: "Соціальна мережа Google+"

Зі світу інформатики: "Соціальна мережа Google+"

13.06.2021 в 22:32 Балдовська М. О. 869 0 MarynaBaldovska

Google+ – це соціальна мережа, яка додається до решти служб Google, включаючи Gmail, YouTube і Blogger.

Google+ дає можливість використовувати популярні в соціальних мережах функції (ділитися коментарями, фотографіями та музикою, спілкуватись у відеочаті тощо) у колах користувача. Кожен сам вирішує, чим для нього буде служба Google+. Відповідні інструменти допоможуть зробити її настільки індивідуальною або загальною, наскільки захоче сам користувач, тож вона може бути чим завгодно – від засобу для підтримання постійного спілкування до платформи для самовираження.

Google+, Google Plus — багатомовна соціальна мережа та ідентифікаційна служба котра належить і управляється компанією Google Inc. Це друга за величиною соціальна мережа в світі, після випередження Twitter в січні 2013 року. Вона налічує близько 359 000 000 активних користувачів і в цілому близько 500 мільйонів зареєстрованих користувачів.

Замість звичного, для користувачів інших соціальних мереж, єдиного списку «друзів», який можна ділити на групи, Google+ пропонує розподіляти контакти за «колами»: родичі, колеги, гурток крою та шиття тощо. «Кіл» може бути стільки, скільки завгодно буде користувачеві. Також до особливостей Google+ належить можливість влаштовувати відеочати з друзями і навіть проводити відеоконференції з декількома учасниками (Hangouts).

У Google+ можна спілкуватися в чаті, обмінюватися ідеями, публікувати фотографії та відео, підтримувати зв’язок, ділитися новинами з особистого життя, грати в ігри, планувати зустрічі та вечірки, надсилати вітання з днями народження та святами, спільно з іншими виконувати домашнє завдання чи робочі проекти, знаходити давніх друзів і родичів, з якими було втрачено зв’язок, залишати відгуки про прочитані книжки, рекомендувати ресторани та займатися благодійністю.

Фактично "продукт" під назвою Google+ – це жива система, яка постійно змінюється. На відміну від засобів масової інформації, ця служба є повністю орієнтованою на користувача. Це колективний продукт, який відображає життя мільйонів його користувачів і сам по собі постійно оновлюється по всьому світі.

Уперше перейшовши на сторінку Google+, користувач побачить посилання із запрошенням "увійти у свій обліковий запис Google". Якщо користувач вже маєте адресу Gmail, реєструватися не потрібно. Якщо ж облікового запису немає, необхідно натиснути "Створіть його зараз" і заповнити поля з інформацією, указавши, зокрема, своє справжнє ім’я та прізвище, ім’я користувача, пароль і дату народження (обліковий запис зможуть зареєструвати особи віком від 13 років, іншим користувачам служба буде недоступна). За бажанням можна додати зображення профілю, після чого користувач потрапить безпосередньо в Google+. Служба може запропонувати "знайти знайомих у Google+", для чого потрібно ввести адресу електронної пошти Yahoo або Hotmail. Це не обов’язково. Служба Google+ не надсилає жодних повідомлень людям зі списку контактів, а лише імпортує їх.

Після завершення реєстрації користувач вперше потрапить на сторінку Google+, де буде запропоновано вказати додаткові відомості про себе: свою школу або місце роботи, а також місто проживання. Це дозволить друзям, членам сім’ї й іншим користувачам швидше знайти користувача, хоча вказувати ці дані також не обов’язково.

У профілі відображаються особисті дані користувача, які можна редагувати, а також увесь вміст, який ним публікується. Щоб перейти до власного профілю необхідно натиснути його зображення (або піктограму за замовчуванням).

Тепер користувач може додати до профілю нову інформацію або відредагувати стару, натиснувши блакитне посилання "Редагувати профіль". Щоб додати чи змінити профіль, необхідно натиснути на розділ, який потрібно відредагувати.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar