Зі світу інформатики:

Зі світу інформатики: "Блоґ-сервіс Blogger"

20.06.2021 в 09:58 Балдовська М. О. 823 0 MarynaBaldovska

Blogger — сервіс для ведення блогів, за допомогою якого будь-який користувач може завести свій блог, не вдаючись до програмування і не турбуючись про встановлення та налаштування програмного забезпечення. Blogger був створений компанією Pyra Labs, якою зараз володіє Google.

Blogger дозволяє вибрати, буде блог перебувати на серверах даного сервісу, або автоматично переміщатися на хостинг власника блогу за допомогою FTP або SFTP. У першому випадку можна також вибрати варіант з використанням власного доменного імені користувача.

Blogger in Draft – розширена модель адміністративної частини, в якій доступні всі бета функції Блоґера. Створивши обліковий запис Blogger, необхідно увійти у систему веб-сайту www.blogger.com і натиснути "Створити блог". Потім система запропонує ввести заголовок і адресу (URL) для блогу що створюється. Користувач також може вибрати шаблон для блогу – такий вигляд він матиме, коли відображатиметься для читачів. Після цього система Blogger створить новий блог, який можна буде переглянути за адресою, вказаною користувачем.

На наступному кроці на інформаційній панелі необхідно натиснути "Нова публікація" біля назви блогу, до якого потрібно додати публікацію. Потрібно вказати назву публікації (необов’язково), після чого ввести її текст. Завершивши роботу, необхідно натиснути посилання "Попередній перегляд", щоб переглянути додані матеріали в тому вигляді, який вони матимуть після опублікування, після цього, якщо користувач задоволений виглядом своєї публікації, потрібно натиснути "Опублікувати".

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar