Збережемо первоцвіти!

Збережемо первоцвіти!

13.06.2021 в 14:51 Коник Н.М. 2000 0 Коник
Прийшла весна… Розквітають мати-й-мачуха, шафран-сітчастий, сон-трава, проліски, ряст, підсніжник, конвалія, фіалки . Це наші рідні первоцвіти, краса і гордість нашого рідного краю. Світ природи захоплює тебе і несе у безмежний світ запахів, великих почуттів. 
 

 
Але, насамперед, людині сьогодні слід зрозуміти, що в якийсь момент цей світ, це диво природи рідного краю може зникнути з поверхні планети, може припинити своє існування. І ці ніжні перші квіти ніколи вже не подарують нам щастя відчуття весни, надії на щасливе майбутнє.

Ще Володимир Мономах заповідав всім своїм нащадкам берегти й охороняти природу рідного краю, своєї землі, своєї держави. Треба берегти і охороняти наші первоцвіти, адже їх залишилося так мало!
  
Саме під таким девізом необхідно проводити різноманітні заходив з учнями,  щоб донести до серця кожного учня, педагога, дорослих людей нашого селища, що первоцвітів залишилося дуже і дуже мало, що вони потребують нашого захисту, що вкрай необхідно захищати, а не рвати бездумно, щоб потім через 1-2 години викинути цей зів’явший букетик на смітник.
 
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar