Військово-спортивне свято до Дня збройних сил України

Військово-спортивне свято до Дня збройних сил України

17.06.2021 в 08:16 Голинський Г.А. 1096 0 MrVoxa

Кожна держава повинна мати свою армію,що захищатиме її інтереси. Україна – як незалежна держава – має бути готовою відстоювати свою омріяну у віках і недавно здобуту незалежність.

Готовність до служби в армії, що формується в навчально-виховному процесі, залежить від зусиль держави, сім’ї. Кожен юнак повинен добре розуміти, які саме знання та навички потрібні воїнові на етапі військової служби. Саме такі необхідні знання та навички намагаємося формувати в учнів у нашому навчальному закладі. Прикладом є військово-спортивне свято до Дня збройних сил України, де учні демонструють свої вміння та навички в таких конкурсах: конкурс строю та пісні, демонструють свою спритність та витривалість у військово-спортивних естафетах. Сою силу юнаки показують у таких видах, як підтягування на перекладині та перетягування канату.

Також учні нашої школи захищали честь району на обласних змаганнях «Захисник Кіровоградщини», де зайняли друге місце при проходженні туристичної смуги перешкод.

Як вчитель, ставлю перед собою завдання: зміцнення здоров’я учнів, загартовування організму і підвищення його стійкості до несприятливих чинників бойової діяльності, удосконалення особистої фізичної підготовки.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar