Успіхи моїх вихованців, це і мої успіхи

Успіхи моїх вихованців, це і мої успіхи

25.05.2019 в 00:24 Прасол Л.О. 906 1 Прасол
Я завжди пам'ятаю, що кожен мій учень особливий, ні на кого не схожий.  Але дати  дітям відчути радість праці, щастя успіху в навчанні, збудити в їхніх серцях почуття власної гідності – ось моє найперше завдання, бо успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, що породжує енергію для боротьби з труднощами, бажання вчитися.

Говорячи сьогодні про розвиток креативності у дітей, згадую  слова Ш. Амонашвілі: «Якщо хочеш виховати  в дітях сміливість думки, інтерес до справжньої  інтелектуальної  праці, самостійність, вселити в них радість співтворчості, необхідно забезпечити такі умови, щоб іскорка їхніх думок створила царство думки, надала їм можливості відчути там себе володарем».

Мої учні, це і мої колеги в творчому пошуку, наша співпраця завжди плідна і приносить багато задоволення. Успіхи моїх вихованців, це і мої успіхи. 

У 2013-2014 н.р. учениця 11 класу Дудник Ольга стала переможцем обласного конкурсу знавців Конституції України і зайняла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.
 
 
У 2014-2015 н.р. учениця 10 класу Крамар Анастасія зайняла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії. 
 
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
Оля Дудник 28.03.2015 в 20:33Спам
А я зажди пам"ятаю як ми з Вами підкорювали історію на шляху до моєї маленької мрії,яка таки да здійснилася) Дякую Вам!
0
avatar