Твоє життя іде з родини

Твоє життя іде з родини

21.05.2019 в 00:13 Бондаренко О.В. 468 0 Оксана

Мабуть найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім'я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому.

А у дитинстві доповнюють наші уявлення про світле й у школі, вона стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, які ведуть нас Країною Знань. 13 жовтня 2015 р. відбулося родинне свято «Твоє життя іде з родини», яке зібрало дружну родину 6-А класу.

На святі, кожен з присутніх почув теплі слова вітання з приводу свята та подяки за виховання дітей. Кожне слово, пісня, кожен вірш, звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найдорожчих, до своїх батьків.

Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята, особливо ті, що називаються родинними. Такі заходи, окрім позитивних емоцій, дарують учасникам ще й почуття єдності, яке згуртовує шкільний колектив – учнів, батьків та вчителів.

Яскравим моментом свята були конкурси «Зроби зачіску дитині», «Впізнай свою дитину по руках», «Кольорові кульки», «Пантоміма» та ін., в яких учасники брали активну участь. Це свято принесло радість усім і дітям, і дорослим.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar