Тиждень здорового способу життя в 5 класі.

Тиждень здорового способу життя в 5 класі.

20.06.2021 в 04:49 Учнів 857 1 deniskagolub

На минулому тижні у нас був тиждень ,,Здорового способу життя''. Усі дуже гарно готувалися до подій, які відбулися в середу 03.02.2016. Учні 5 класу дуже добре підготувалися. Вони написали про те, як бути здоровим та що таке здоров'я.

Учень 5 класу Голуб Денис підготував відео-презентацію на тему ,,Здоровий спосіб життя'' і ознайомив усіх зі шкідливими та здоровими звичками, яка шкідлива їжа.

Також у четвер 04.02.2016 відбувся захід на уроці етика в 5 класі на тему ,,Що означає бути здоровим''. Під час заходу 5 клас ознайомлювався що таке куріння, яким від нього стає людина. Які бувають шкідливі та корисні звички.

Наш шкільний психолог Чернявська Таїса Павлівна ознайомила 5 клас зі шкідливими звичками які руйнують наше здоров'я і зі корисними які зміцнюють його.

У п'ятницю 05.02.2016 Година Спілкування була присвячена на тему: ,,Шкідливі звички та нецензурні слова'' Бесіди: Обережно - Грип! , ,,Правильне харчування''. За підсумками тижня 5 клас виготовив букет на тему ,,Як про здоров'я ти думати будеш, ніколи здоров'я ти не загубиш''.

На завершення я хочу вам сказати бережіться грипу і найкращий захист від хвороби це ви самі.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
Влад С 06.02.2017 в 18:33 / Материал
Ознайомив??? ми й так знаємо про шкідливі та здорові звички, про шкідливу звичку теж!!!!
0
avatar