«Тато, мама і я – спортивна сім’я»
25.03.2015 в 18:52Тимко А.А.8680

Мета: формувати відповідальну внутрішню позицію щодо свого здоров’я на основі позитивних перспективних мотивів; поглиблювати усвідомлення поняття «здоров’я», його багатогранності.

Моя сім’я, моя родина
24.03.2015 в 15:55Тимко А.А.10960

Тема: Моя сім’я, моя родина – найкраща в Україні. Мета: Розширити уявлення учнів про традиційні стосунки в родині, вчити розвивати пізнавальні інтереси сім’ї, наслідувати народні традиції; виховувати повагу до членів родини.

Козацькі розваги
24.03.2015 в 15:37Тимко А.А.7230

Мета та завдання: зацікавити учнів історією свого народу; створити сприятливі умови для виявлення творчості й талантів дітей; сприяти здоровому способу життя; надати можливості спробувати свою силу і спритність.

Народні традиції та обряди
23.03.2015 в 19:09Тимко А.А.7170

В системі виховної роботи чільне місце посідають родинні свята. Під час їх проведення, батьки більше дізнаються про своїх дітей, учні розкривають свої творчі здібності, навчаються спілкуватися у колективі, тіснішими і відвертішими стають взаємовідносини вчителя із своїми вихованцями та їх батьками. 

Створюємо позитивні відносини у колективі
20.03.2015 в 18:43Тимко А.А.7640

Реалізуючи навчальну проблему організовую навчально-виховний процес так, що учні шукають зв'язок між новим та вже отриманими знаннями, приймають альтернативні рішення, мають змогу зробити «відкриття», формують свої власні ідеї та думки за допомогою різноманітних засобів, навчаються співробітництву, спілкуванню.Навчально-виховну роботу спрямовую на згуртування колективу, вміння поступатися один одному, вміти програвати, вміти і вигравати. Адже тільки там, де панує позитив у відносинах, закладається успіх у навчанні. Створено у класній кімнаті ігрові куточки: ігровий куточок для хлопчиків,де хлопчики грають у шахмати, футбол та інші ігри, куточок для дівчаток,магазин, лікарня, шола, салон краси,а також великою популярнісктю користується кав’ярня «День і ніч».

Нам у класі класно!
20.03.2015 в 18:35Тимко А.А.13610

«Жива істота, яка з вашою допомогою пізнає світ, поступово стає особистістю» В.О.Сухомлинський Мистецтво – це час і простір, в якому живе краса людського духу. Як гімнастика випрямляє тіло, так мистецтво випрямляє душу. Пізнаючи цінності мистецтва, людина пізнає людське в людині, підносить себе до прекрасного, переживає насолоду. Життя людської душі – це вища мета виховання.

Про себе
19.03.2015 в 18:22Тимко А.А.8710

Тимко Алла Анатоліївна. Вчитель початкових класів. Вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель. Педагогічний стаж: 28 років.
Формування творчої людини треба починати у весну життя, тобто в дитинстві, бо дитинство зображає собою весну, юність – літо, замужнілий вік – осінь і старість – зиму.
Я.А. Коменський Щоб дати учням іскринку знань, вчителю потрібно ввібрати ціле море світла. В.О.Сухомлинський Проблема над якою працюю: «Формування та розвиток творчої особистості учня початкових класів». Початкова ланка – фундамент шкільного навчання, адже саме тут закладається основа для формування особистості майбутнього громадянина.