Створюємо позитивні відносини у колективі

Створюємо позитивні відносини у колективі

20.06.2021 в 22:51 Тимко А.А. 896 0 Тимко
Реалізуючи навчальну проблему організовую навчально-виховний процес так, що учні шукають зв'язок між новим та вже отриманими знаннями, приймають альтернативні рішення, мають змогу зробити «відкриття», формують свої власні ідеї та думки за допомогою різноманітних засобів, навчаються співробітництву, спілкуванню.
 

​Навчально-виховну роботу спрямовую на згуртування колективу, вміння поступатися один одному, вміти програвати, вміти і вигравати. Адже тільки там, де панує позитив у відносинах, закладається успіх у навчанні. Створено у класній кімнаті ігрові куточки: ігровий куточок для хлопчиків,де хлопчики грають у шахмати, футбол та інші ігри, куточок для дівчаток,магазин, лікарня, шола, салон краси,а також великою популярнісктю користується кав’ярня «День і ніч».
 


Розширити уявлення дітей про соціальну роль жінки і чоловіка, матері і батька, розуміння того , що дівчатка майбутні матері, а хлопчики – чоловіки, захисники – одна з найголовніших ідей родинного свята,що проходило до дня Захисника Вітчизни.


Кожної першої і третьої середи у класі проходила пресінформація. Відповідно до визначених тем, діти підбирали матеріали з газет, журналів та інших посібників. Але найбільше захоплення викликало пошук інформації про своїх ровесників та знайомих з нашої районної газети «Вперед».

Читання казок, оповідань, віршів, легенд завжди було цікавим для дітей. А ось ще й їх інсценізація – це море задоволення цілого класу.

Проведення годин спілкування у формі вистав, гри, круглого столу, допомагає у розвитку вмінь спілкуватися в колективі.

Щоб переглянути презентацію з досвіду роботи перейдіть за посиланням
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar