Нам у класі класно!

Нам у класі класно!

13.06.2021 в 06:13 Тимко А.А. 1513 0 Тимко
Жива істота, яка з вашою допомогою пізнає світ, поступово стає особистістю»
В.О.Сухомлинський

Мистецтво – це час і простір, в якому живе краса людського духу. Як гімнастика випрямляє тіло, так мистецтво випрямляє душу. Пізнаючи цінності мистецтва, людина пізнає людське в людині, підносить себе до прекрасного, переживає насолоду.
 

 

Життя людської душі – це вища мета виховання. Знання, вміння, праця, творчість – усе це тільки засоби досягнення високої мети. К.Станіславський у своїй книзі «Дитяча література» поставив запитання: в чому щастя на землі? Дійсно, в чому? У пізнанні. В мистецтві і праці, в осягнені його.
Пізнаючи мистецтво в собі, пізнаєш природу, життя світу, сенс життя, пізнаєш душу – талант. Вище цього щастя не має. Пізнання мистецтва – широке, багатогранне поняття. Його не можна зводити до узнавання, до нагромадження знань, щоб відповісти на запитання вчителя й дістати оцінку. Справжнє пізнання мистецтва починається там, де людина осягає прекрасне для себе, живе в світі, прагне прилучитися до прекрасного.
 

Мої вихованці та їх батьки, завжди прагнуть до прекрасного. Відгукуються і приймають активну участь у різноманітних класних і позакласних заходах. Це їм цікаво, тому що живуть життя своїх дітей, допомагають розкривати свої таланти і таланти дітей.
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar