Лінійка 19.11.2012 р.

Лінійка 19.11.2012 р.

17.06.2021 в 20:54 Лінійки 1001 0 Катюша

І. Правила і закони в твоєму житті

ІІ. 7 правил здорового спосоу життя

ІІІ. Що таке грип?

І. Правила і закони в твоєму житті

Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права, без яких ми - ніхто. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав. За висновкоми всеукраїнського соціологічного опитування 8% підлітків не знає жодного з прав, декларованих Конвенцією про права дитини. Тільки 3% дітей впевнені в тому, що їх права виконуються.

Ми часто чуємо і самі повтроюємо слова: право, правильно, правило.

Всі ці слова мають один корінь, пов"язаний зі словом правий, той , хто дотримується правил - діє правильно.

Отже, правило - це певне положення, в якому відбито взірець діяльності або поведінки людини. Зрозуміло, що правила ствоюються для того, щоб їх дотримувались.

Без знання прав, ні про який гармонійний розвиток особистості можна говорити.

У статі 12 Конвенції ООН про правиа дитини, яку підписала й Україна, записано, що кожна дитина може вільно висловлювати власну думку та погляди.

Справеждивість у суспільстві на благо дітей - це закон законів.

Законів на захист прав підлітків у нашому суспільстві прийнято чимало і ми, молоді, повинні домагатись захисту свох прав у державі. За цим законом держава гарантує всім дітям рівні права і рівний доступ до безкоштовної юридичної допомоги, необхідної для забезпечення захисту їхніх прав.

ІІ. 7 правил здорового способу життя

Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров'ї. І добре, якщо це станеться рано ...

Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути образом життя. Здоровим способом життя. Пропонуємо Вашій увазі 7 найважливіших правил здорового способу життя.


Здоровий спосіб життя: правило № 1


Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та іншої гидоти.


Як говорив сам товариш Гіппократ, їжа повинна бути нашим ліками, а не ліки їжею. В ідеалі, звичайно, потрібно відмовитися від шкідливої ​​їжі назавжди, але ... Але як відмовитися від улюбленої їжі, навіть не найкориснішою, але коханої? Це як будь-яка шкідлива звичка, розумієш, що шкідливо, але відмовитися не можеш. Іноді можна побалувати свій шлунок, але без фанатизму.


Здоровий спосіб життя: правило № 2


Активність, активність і ще раз активність! Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. В умовах постійної зайнятості важко знайти час на походи в спортзал, заняття спортом ... А даремно!

І все-таки, навіть якщо на спорт часу немає, то піші прогулянки на свіжому повітрі, ранкову пробіжку, зарядки вранці ніхто не відміняв. Ходіть більше пішки, гуляйте у парках та лісах, будьте рухливими. Від серцево-судинних та інших серйозних захворювань потрібно йти або навіть тікати. У прямому сенсі слова. Рухайтеся назустріч міцному здоров'ю і довголіттю!


Здоровий спосіб життя: правило № 3


Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія. І якщо алкоголь по святах при здоровому способі життя ще можна зрозуміти, то куріння і наркоманія скасовуються повністю.


Здоровий спосіб життя: правило № 4


Основа здорового способу життя - правильний розпорядок дня. Правильне харчування, фізична активність і відсутність шкідливих звичок при здоровому способі життя - це вже багато чого, але ще не все. При здоровому способі життя обов'язково повинен бути правильний розпорядок дня.

Що значить правильний розпорядок дня? Це, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон. Потрібно привчити свій організм лягає і прокидатися в один і той же час, не залежно від того, який день тижня: будній чи вихідний. В ідеалі, звичайно, прокидатися треба без будильника - це означає, що виспалися.

Чому важливо висипатися? Хоча б, тому що існує прямий зв'язок між недосипанням і появою надмірної ваги.


Здоровий спосіб життя: правило № 5


Одне з найважливіших правил здорового способу життя - це позитивний настрій! Не зациклюйтеся на невдачах і промахи. Не вийшло встояти перед тортиком або тістечком, ну і Бог з ним! Не варто через це засмучуватися!

І навіть, якщо постійні тренування і дієти не допомагають скинути зайву вагу, це не привід для відчаю! Значить, дієта не та - варто спробувати іншу!


Здоровий спосіб життя: правило № 6


Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися. Наприклад, під час занять у спортзалі, потрібно думати не про те, щоб швидше піти і рахувати хвилини, а займатися із задоволенням, з думками про те, що кожну вправу підтягує ваші м'язи .... Кожна вправа наближає Вас до ідеалу!

Навряд чи вийде схуднути, якщо постійно лаяти себе: "Я товста!", "Я нічого не можу!". Треба говорити собі: "Я сильна, я впораюся!", "У мене все вийде".


Здоровий спосіб життя: правило № 7


Вести здоровий спосіб життя легше не поодинці, а в компанії. В ідеалі, звичайно, потрібно, щоб усі навколо дотримувалися такої ж життєвої позиції - разом веселіше і є дух суперництва, наприклад, в позбавленні від зайвої ваги.

Уявіть, що всі навколо ведуть здоровий спосіб життя, все в прекрасному настрої, бажають один одному тільки добра. З ранку всі домочадці не за ванну лаються, а бажають один одному чудесного дня. Ех, не життя, а казка!

Турбота про своє здоро'я не має бути проблемою, це має бути способом життя! Здоровим способом життя. Краще вже бігати на свіжому повітрі, ніж по лікарях!

ІІІ. Що таке грип?

Грип - гостре вірусне захворювання, що характеризується коротким інкубаційним періодом (12-48 год.), ураженням слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, які є вхідними воротами інфекції, розвитком виявленої загальої інтоксикації, лихоманки, потеційною спроможністю уражати інші органи і системи.

Джерело інфекції - хвора людина. Шлях передачі вірусу - повітряно капельний. На відносно близькій відстані від хворого передається лише при безпосередньому контакті, розмові, і на відстані до 5-7 метрів - під час кашлю, чхання, коли збедник переноситься з частками слини.

До грипу сприятливі всі вікові групи. Заражуються - майже 100%. Контакт з хворим звичайно закінчується захворюванням. Імунітет до штаму вірусу грипу, який виклав захворювання, виробляється, й створюється можливість зараження різними штамами вірусу грипу упродовж одного епідемічного періоду. Запобігти захворюванню можливо лише за умови якісної вакцинації проти тих вірусів грипу, котрі активізувалися під час нинішньої іпедемії.

Кінець захворювання залежжить від балансу трьох сил : вихідного рівня імунітету, грип протікає тяжче, з розвитком ускладнень. Якщо інкубаційний період короткий, то, як правило, Вам дістався більш агресивний штам вірусу грипу, і захворювання може протікати дуже тяжко. Змінити рівновагу у разі захворювння на Вашу користь можна якісними цілеспрямованим попереднім підготуванням і розумним лікуванням.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar