Конкурс "Левеня"

Конкурс "Левеня"

13.06.2021 в 14:01 Береза М.В. 1147 0 Береза5040
3 квітня 2015 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбувся конкурс юних знавців фізики «Левеня». Цього року в ньому взяло участь 16 учнів.
 
  
 
Усі зручності сучасного світу – світу складної техніки – досягнення саме фізики. Практично в будь-якій професії людина стикається зі складним обладнанням. Необхідно мати хоча б приблизне уявлення про ті процеси, що в ньому протікають. Апаратура лікаря, комп'ютер бізнесмена, транспортні засоби, космічна техніка і багато іншого були створені завдяки успіхам природничих наук і математики. Тому,  в наш час, коли техніка розвивається стрімкими темпами, фізика – одна із найбільш затребуваних наук.  Саме вона дозволяє глибоко зрозуміти те, що відбувається навколо нас і дозволяє прогнозувати події. Зрештою, саме фізики шукають відповіді на запитання, як знайти нові джерела енергії, і в глобальному, як же все-таки виник Всесвіт.
 
Таким чином,  вивчаючи фізику ми пізнаємо навколишній світ, у якому  живемо, а розв’язуючи фізичні задачі ми шукаємо можливі шляхи, встановлюємо логічні зв’язки, аналізуємо. І чим частіше ми це робимо, тим гнучкішим стає наш розум. Адже в житті ми щодня вирішуємо якісь проблеми, причому мозок робить при цьому роботу, аналогічну тій, що і при розв’язуванні задач. До речі, робота – це теж фізичне поняття.
 
      
     
Задачі Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» - це ще одна сходинка на вищий рівень знань з фізики. Саме такі нестандартні завдання виявляють ваші здібності, дають можливість глибше зрозуміти закономірності природи, здобути ґрунтовні знання з фізики  та добре підготуватись до ДПА, незалежного оцінювання,  допомагають досягти успішної професійної кар’єри в конкурентному середовищі.

То ж я дякую учасникам конкурсу і сподіваюсь, що всі, кого цікавить фізика, хто хоче перевірити своє вміння розв’язувати нестандартні цікаві задачі, візьмуть участь у ньому і у наступному році.
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar