І знову тиждень іноземної мови

І знову тиждень іноземної мови

14.06.2021 в 00:30 Железковська О.Ю. 891 0 Дахно_Л_О
Школа - це життєвий простір дитини; тут вона не просто готується до життя. Тому навчально-виховна робота сприяє становленню особистості як творця і проектувальника життя, гармонізації та гуманізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною, керуючись ідеями самоцінності дитинства, демократичного діалогу між поколіннями. Важливу роль у цьому відіграє позакласна робота.

Позакласна робота з іноземної мови - це різноманітна діяльність учителів, вихователів, спрямована на виховання учнів і здійснювана в поза-урочний час. Завданням позакласної роботи є: збагачення й розширення знань учнів з іноземної мови, створення, за висловленням В. О. Сухомлинського, інтелектуального фону, що сприяє свідомому і глибокому засвоєнню програмового матеріалу; поглиблення набутих на уроках мови знань, розвиток умінь і навичок усного й писемного мовлення; виховання ініціативи, самостійності, творчих здібностей учнів, їх пізнавальних інтересів; забезпечення виховної спрямованості предмета, що вивчається, формування почуття патріотизму, інтернаціоналізму, дружби між народами.

Кафедра іноземних мов щороку організовує і проводить різноманітні заходи в рамках Тижня іноземних мов (ІМ). У нашій школі Тиждень ІМ вже давно став довгоочікуваною подією і своєрідним творчим звітом, якому передує щоденна кропітка робота кафедри іноземних мов. Він сприяє поглибленню зв’язків між учнями, вчителями та батьківським загалом.

У 2015 р. Тиждень ІМ проходив з 09 .02.15 по 14.02.15 і включав класні та позакласні заходи. Учителі Железковська О.Ю. та Микитчук О.О. провели відкриті уроки, під час яких продемонстрували ефективні шляхи застосування новітніх методичних прийомів у навчанні іноземних мов; використання програмного матеріалу з урахуванням вікових особливостей учнів та їх мотиваційно-ціннісної спрямованості.
 

Серед позакласних заходів на особливу увагу заслуговує діяльність вчителів іноземної мови щодо залучення учнів до інсценізації казок. Загальношкільний підсумковий концерт став справжнім святом, який подарував багато приємних несподіванок та незабутніх вражень. Кафедра іноземних мов планує продовжувати інноваційну діяльність спрямовану на формування комунікативної компетенції, розширення світогляду та розвиток творчого потенціалу учнів.
 

Тиждень став своєрідним творчим звітом, формуванню творчих стосунків між учнями, вчителями і батьками, які взаємодіють у процесі підготовки і проведення Тижня. Тематика заходів у рамках Тижня була цікавою, пізнавальною, доступною, пов'язаною з навчальним матеріалом та відповідала віковим особливостям учнів, рівню їх мовної підготовки.
 
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar