"Геліантус" - 2015

"Геліантус" - 2015

20.06.2021 в 10:05 Бондаренко О.В. 899 0 Оксана

Ігри є одним із важливих способів дослідження людиною довкілля, улюбленим методом діяльності дитини. Щорічна Міжнародна гра з основних природознавчих предметів шкільної програми: фізики, хімії, біології та географії – «Геліантус» одна з таких ігор.

Організатором гри є Творче об’єднання «Соняшник». Геліантус (лат. Helianthus - Cоняшник) – «сонячна квітка», яка першою вітає схід сонця, посміхаючись йому. Ця привітна рослина стала дуже популярною у світі завдяки своїй неповторній красі та користі.

10 грудня 2015 року відбулася VI Міжнародна природознавча гра «Геліантус» – 2015. Учні нашої школи стали учасниками цієї захоплюючої інтелектуальної гри, яка дала можливість їм випробувати власні сили з природничих дисциплін аналізуючи різні об’єкти вивчення. Цього року в «Геліантусі» взяли участь 17 учнів нашої школи.

За відгуками учасників гри завдання складні, але цікаві, пізнавальні і корисні. Вони спонукають учнів до науково-дослідницької роботи, розвивають інтуїцію та творчі здібності, підтримують сталий інтерес до природничих предметів. Гра «Геліантус» має практичне значення, оскільки її завдання та відповіді на них можна використовувати на позаурочних предметних заходах, проведені вікторин, предметних тижнів.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar