Екскурсія до пожежної частини

Екскурсія до пожежної частини

20.06.2021 в 04:31 Железковська О.Ю. 991 0 Helen

Пожежники – захисники життя і здоров’я людей. Це мужні, безстрашні спритні люди. Пожежники готові до героїчного вчинку кожний день. Їх називають рятівниками, бо вони рятують людей, бійцями «вогняного фронту»,тому що, як і на війні, їм щоразу загрожує смертельна небезпека. Адже кожна пожежа ніколи не буває схожа на іншу, і ніколи точно не можна сказати, що на цей раз в палаючій кімнаті не впаде на тебе.

26 квітня 1986 року над 4 реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало полум’я. Загорівся дах машинного залу. Вогонь міг перекинутися на сусідні реактори, спричинити вибух. Першими до реактора через кілька секунд по тривозі прибули пожежні з охорони електростанції. Вони кинулись у вируюче полум’я не за наказом командира, а за законом совісті.

Рятівники захистили собою не лише станцію та Європу,вони врятували Землю від загибелі.

Тож під час тижня пожежної безпеки в школі №1 учням 5 класу пощастило побувати на екскурсії в Олександрівській пожежній частині. А цікаву розповідь про роботу пожежної частини провів Буряк Павло Валерійович – начальник караулу ДПРЧ 29 УДСНС України у Кіровоградській області.

Діти дізналися багато цікавого про роботу пожежників. Можливо в майбутньому вони оберуть цю не легку професію.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar