Довкілля ти своє вивчай, природу знай, люби, оберігай!

Довкілля ти своє вивчай, природу знай, люби, оберігай!

16.06.2021 в 00:41 Майданник О.П. 922 0 OksanaMaydannuk

Сьогодні ми живемо в епоху науково-технічної революції та вкрай негативного впливу людини на довкілля. Враховуючи найактуальніші сучасні проблеми на нашій планеті, людство повинно виробити нову філософію життя – екологічну.

З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, розвитку інтересу учнів до предмета екологія у Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з 18 по 22 квітня 2015 року було проведено тиждень екології, який проходив під гаслом: «Довкілля ти своє вивчай, природу знай, люби, оберігай!».

Протягом тижня були проведені наступні заходи:

1. Понеділок – висаджування учнями 9 класу на клумбах школи лісової красуні – папороті, кущі якої люб'язно надав Василь Григорович Бойко.

2. Вівторок – постановка екологічної казки «Пригоди доньки Сонця» учнями 6 класу.

3. Середа – проведення конкурсу загадок з учнями 1-4 класів.

4. Четвер – проведення з учнями 8 класу круглого столу на тему «Охорона ссавців».

5. П'ятниця – День Землі в школі запам'ятався екологічним брейн-рингом «У світі природи» між учнями 6 класів. Гра була динамічною та насиченою різноманітними конкурсами. А на завершення – вгості до землян завітали прибульці та поділилися інформацією, яка допоможе запобiгти екологiчнiй кризi, що загрожує планетi Земля.

Екологія - це цікава і складна наука, яка допомагає кожному зрозуміти, які основні проблеми існують на сьогоднішній день та як кожен із нас особисто може хоч трішки покращити стан навколишнього природнього середовища.

Охороняйте природу! Всіх закликаємо.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar