Давайте пригадаємо проект Карта Світу

Давайте пригадаємо проект Карта Світу

20.06.2021 в 07:09 Железковська О.Ю. 815 0 Helen

Співпраця волонтера Корпусу Миру США в Україні Келсі Роут з Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 напротязі 2009-2011 навчальних років була цікавою та пізнавальною. Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів підписала угоду про співпрацю з Корпусом Миру США в Україні.

Келсі Роут познайомилася зі школою, кабінетом англійської мови, взяла участь в обговоренні плану роботи методичного об'єднання вчителів англійської мови, плану уроку англійської мови, познайомилася з учнями Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1.

Келсі Роут поділилася власним педагогічним досвідом, організовувала діяльність учнів нашої школи, зокрема організовувала на своїх уроках роботу в групах та колективну роботу. Роздатковий матеріал, який використовувала Келсі стимулював учнів до вивчення англійської мови, а створення презентації та робота з інтернет-ресурсами робили вивчення англійської мови ще цікавішим.

Особливо продуктивною була робота в англомовному таборі "Discovery”. Учні побували на екскурсії до пожежної частини, подорожували цікавими місцями смт. Олександрівка, зокрема побували на екскурсії до цукрового заводу. Заняття проводилися на свіжому повітрі. Результатом співпраці стало створення Карти Світу.

За час співпраці волонтера Корпусу Миру США в Україні Келсі Роут з Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 було створено відео, в якому відображено всі особливості співпраці.

Більш детально ознайомитися з матеріалами співпраці з корпусом Миру в Україні ви можете за посиланням, поданим нижче.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення

Завантажити

Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar