Англійська мова
23.03.2015 в 23:23Учнів8220

Англійська мова є міжнародною мовою, мовою бізнесу, дипломатії і міжнародних відносин, мовою прогресивної науки і техніки.  На уроці учні вивчають правила написання та читання тексту, його переклад. Для більшого засвоєння матеріалу учні переглядають англійські фільми, обговорюють їх, спілкуються з англомовними людьми для вдосконалення вимови. Микитчук Оксана Олександрівна -вчитель  англійської мови, компетентний та гарний фахівець який покращує знання учнів у засвоєнні ними нових слів, граматичних  структур та застосування їх на практиці в розмові. Вона терпляче виправляє помилки учнів і пояснює їм усе, якщо вони чогось не можуть зрозуміти. Оксана Олександрівна докладає максимум зусиль. щоб зробити уроки цікавими та захоплюючими.

Конкурс " Кенгуру"
23.03.2015 в 23:13Береза М.В.8960

19 березня в школі був проведений міжнародний математичний конкурс   «Кенгуру». Цікаві і змістовні конкурсні завдання з математики виконувало 36 учнів школи  з 2-го до 10-го класу. Проведення конкурсу сприяє активізації пізнавального інтересу учнів до математики, поглиблює їх знання в царині цієї вкрай важливої,потрібної і насправді цікавої науки. 
 

Народні традиції та обряди
23.03.2015 в 19:09Тимко А.А.8330

В системі виховної роботи чільне місце посідають родинні свята. Під час їх проведення, батьки більше дізнаються про своїх дітей, учні розкривають свої творчі здібності, навчаються спілкуватися у колективі, тіснішими і відвертішими стають взаємовідносини вчителя із своїми вихованцями та їх батьками. 

Використання пам’яток на уроках історії України
23.03.2015 в 12:55Прасол Л.О.13280

У північних народів є прислів’я : « Якщо подарувати людині одну рибину вона буде сита один день, якщо подарувати  дві вона  буде сита два дні , якщо навчити ловити рибу вона  буде сита все життя». Так само у навчанні  корисно знати багато , але ще корисніше самому добувати знання.
Серед пам’яток історії та культури важливе місце належить храмам.