Вітання з заслуженою перемогою!
20.03.2015 в 19:40Бойко В.Г.10390

Сайт Олександрівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 визнано кращим сайтом серед сайтів сільських шкіл.З цієї нагоди, шановна адміністрація сайту, прийміть вітання із заслуженою перемогою!

 

Створюємо позитивні відносини у колективі
20.03.2015 в 18:43Тимко А.А.8830

Реалізуючи навчальну проблему організовую навчально-виховний процес так, що учні шукають зв'язок між новим та вже отриманими знаннями, приймають альтернативні рішення, мають змогу зробити «відкриття», формують свої власні ідеї та думки за допомогою різноманітних засобів, навчаються співробітництву, спілкуванню.Навчально-виховну роботу спрямовую на згуртування колективу, вміння поступатися один одному, вміти програвати, вміти і вигравати. Адже тільки там, де панує позитив у відносинах, закладається успіх у навчанні. Створено у класній кімнаті ігрові куточки: ігровий куточок для хлопчиків,де хлопчики грають у шахмати, футбол та інші ігри, куточок для дівчаток,магазин, лікарня, шола, салон краси,а також великою популярнісктю користується кав’ярня «День і ніч».

Нам у класі класно!
20.03.2015 в 18:35Тимко А.А.15020

«Жива істота, яка з вашою допомогою пізнає світ, поступово стає особистістю» В.О.Сухомлинський Мистецтво – це час і простір, в якому живе краса людського духу. Як гімнастика випрямляє тіло, так мистецтво випрямляє душу. Пізнаючи цінності мистецтва, людина пізнає людське в людині, підносить себе до прекрасного, переживає насолоду. Життя людської душі – це вища мета виховання.